بزرگترین مرکز خدمات تعمیر آبسرکن در تهران

 • تعمیر آبسردکن مخزن دار مجهز به شناور

 • تعمیر آبسردکن های دو منظوره

 • تعمیر ترموستات آبسرد کن

 • تعمیر برد الکترونیکی آبسردکن

 • شارژ گاز آبسردکن

 • نصب و راه اندازی آبسردکن

 • سرویس آبسردکن

 • تعمیر کمپرسور آبسرد کن

 • تعمیر کندانسور آبسردکن

 • رفع نشتی آبسرد کن

 • تعمیر انواع آبسردکنجابجایی داکت اسپلیت

 • تعمیر برند های مختلف آبسرد کن

 • تعویض فیلتر آبسرد کن

 • رفع مشکلات آبسرکن

سرویس و تعمیر آبسرد کن با متخصصان دماسایت

با شروع هر فصل گرم سال نیاز به استفاده آبسرد کن ها بیشتر حس میشود. استفاده از آبسرد کن در تابستان بیشتر یک ضرورت هست و شایع ترین مشکلات مرتبط با آن عبارتند از نشتی، مسدود شدن لوله ها، مزه عجیب آب و مشکلات خنک کننده و خرابی کمپرسور. اگر قصد تعمیر آبسرد کن خود را دارید تکنسین های دماسایت با تجربه و تخصص در ای زمینه می‌توانند در کمترین زمان ممکن آبسرد کن شما را سرویس کنند و در صورت نیاز با تعمیر یا تعویض قطعات این کار را انجام دهند. تعمیرکاران شاغل در دماسایت سال‌ها در بهترین آموزشگاه‌های کشور تعلیم دیده‌اند و در کار خود بهترین هستند.

سرویس و تعمیر آبسرد کن ، خدمتی پرتفاضا در فصل‌های گرم و سرد سال است. برای انجام تعمیر آبسرد کن می‌توانید درخواست تعمیر و سرویس انواع آبسرد کن خود را با تماس مسقیم از طریق شماره های سایت با کارشناسان ما ثبت کنید. متخصصان تعمیر آبسرد کن دماسایت در کمترین زمان ممکن  قیمت سرویس آبسرد کن و تعمیر آن را به شما عزیزان اعلام کرده و پس از تایید شما شروع به کار می کنند .

 در هنگام انتخاب تعمیرکار,سرویسکار آبسرد کن باید نهایت دقت لازم را بکار بگیریم  و تا حد امکان نباید تعمیر آن را به افراد ناوارد بسپارید بلکه یک تعمیرکار متخصص برای سرویس,تعمیرات آبسرد کن به صورت تخصصی لازم است تا با همه قطعات این دستگاه آشنایی داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن کیفیت اولیه دستگاه را دوباره باز گرداند.

تعمیرات آبسرد کن

هزینه تعمیر آبسرد کن

هزینه تعمیر  آبسرد کن در تهران  بر اساس نوع خرابی، برند آبسرد کن شما ، نوع آبسرد کن متفاوت است و قیمت دهی تنها با بررسی دقیق مشکل توسط کارشناسان مرکز تعمیر آبسرد کن دماسایت انجام می شود و به جز مواردی که نوع خرابی و مشکلات دستگاه از پیش مشخص شده است، قیمت دهی تعمیر آبسرد کن کار غیر حرفه ای می باشد.

باید بگویم که برای هر کدام از خدمات تعمیر و سرویس آبسرد کن هزینه متفاوتی در نظر گرفته می‌شود. هزینه تعمیر آبسرد کن برای هر قسمت با قسمت دیگر متفاوت است و به دلیل نوسانات هزینه‌ها، نمی‌توان قیمت دقیقی را در سایت قرار داد. هزینه سرویس آبسرد کن هم وابسته به نوع سرویس تعیین می‌شود. در صورتی که می‌خواهید به صورت دقیق هزینه تعمیر و سرویس آبسرد کن را داشته باشید با ما تماس بگیرید. دماسایت این رویه را برای شما فراهم کرده است که هزینه تعمیر آبسرد کن  و سرویس آن را بر اساس نوع خدمات مورد نیاز خود و زیر نظر اتحادیه و کارشناسان در کوتاهترین زمان دریافت کنید.

کارشناسان ما بعد از تماس و تایید قیمت تعمیر آبسرد کن توسط شما به سرعت به محل دستگاه شما مراجعه میکنند و بی درنگ کار خود را شروع کرده و با بهترین کیفیت اقدام به تعمیر آبسرد کن شما می کند.

تعمیر آبسردکن

دلیل برتر بودن ما در ارائه خدمات تعمیر آبسردکن

به جرات می توانیم بگوییم که دماسایت به دلیل ویژگی های بی بدیل خود در نحوه قیمت دادن و سرعت عمل و تخصص و تجربه بالای کارشناسان تنها مرکز تخصصی سرویس و تعمیر آبسردکن است که توانسته حرفه ای ترین خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد و همیشه مورد رضایت و اعتماد مشتری واقع شود که این از افتخارات این مجموعه می باشد.

سرویس آبسردکن و تعمیر آبسردکن امروزه با توجه به افزایش قیمت این دستگاه و مشکلات اقتصادی مردم مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان این سیستم می باشد. بنابراین تعمیر آبسردکن باید توسط کارشناسان خبره و مسلط به تهویه مطبوع انجام گردد. مجموعه دماسایت با بهره مندی از بهترین و مجرب ترین کارشناسان تهویه و تعمیر آبسردکن، تعمیرات را به صورت راه بردی و اصولی، برنامه ­ریزی و اجرا می کنند.

تعمیرکاران متخصص

تعمیرات کلیه برندها

هزینه های منصفانه

تعویض قطعات اصلی

پشتیبانی خدمات

هماهنگ با زمان شما

درخواست خدمات آبسرد کن خود را ثبت کنید

از طریق یکی از روش های موجود در صفحه تماس با ما با یکی از کارشناسان ماارتباط برقرار کنید و یا سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

دستورالعمل حل مشکلات آبسرد کن

 • سطوح گاز را در آبسرکن خود بررسی کنید. اگرمقدار آن کم بود و آب به اندازه کافی خنک نمیشود ، با متخصصان ما تماس بگیرید
 • بررسی کنید که کویل های آبسرکن شما تمیز هستند یا خیر. تمیز کردن کویل ها هیچ مشکلی برای دریافت آب گرم/سرد از آبسرکن شما ایجاد نمی کند. قبل از انجام این روش مطمئن شوید که آبسرکن را از دوشاخه برق آن جدا کرده اید.
 • سعی کنید آبسرکن خود را مجدداً تنظیم کنید تا بررسی کنید که آیا آب در حال یخ زدن است یا قادر به انجام خنک کردن آب هست یا خیر
 •  برای انجام تنظیم مجدد، باید چند لیوان آب از انتهای سرد و گرم آبسرکن خود تخلیه کنید. پس از انجام این کار، باید کلیدهای پشت کولر آبی خود را خاموش کنید. کولر آبی را از برق بکشید و بگذارید 24 ساعت آینده در این حالت بماند. بعد از 24 ساعت دوباره آن را روشن کنید. حتما کلیدهای انتهایی آبسرکن را نیز روشن کنید. قبل از دادن هر آب، 5 ساعت دیگر صبر کنید و متوجه خواهید شد که آیا کار کرده است یا خیر.
 • اگر آب مزه عجیبی به شما می‌دهد یا در ریختن آن با مشکل مواجه می‌شوید، باید آبسردکن و دستگاه پخش آن را تمیز کنید.
 • کپک و کپک در مکان‌های مختلفی رشد می‌کنند و می‌توانند جریان صاف آب را مسدود کنند و حتی طعم عجیبی به آن بدهند. همیشه یک قدم عاقلانه است که هر 6 ماه یک بار آبسرکن خود را تمیز و ضدعفونی کنید تا بهداشت را رعایت کرده و از بروز مشکل در کولر آبی جلوگیری کنید.
 • تعویض قطعات قدیمی آبسرکن نیز نقش مهمی در عملکرد کلی آن دارد. شما باید به طور منظم قطعات را بررسی کنید تا ببینید کدام یک کار نمی کنند. شما باید فورا آنها را با قطعات یدکی جدید تعویض کنید.
 • اگر مراحل تعمیر آبسرکن که در بالا ذکر کردیم منجر به حل مشکل آبسرکن شما نشد، تعویض قطعات ناکارآمد با قطعات جدید امن ترین و راحت ترین گزینه برای تعمیر آبسرکن شماست.

دماسایت ، بزرگترین و برترین مرکز تعمیر آبسرکن

0+
نفر کارشناس مجرب
0
پروژه های جاری
%0
تعمیر برندها مختلف
0+
پروؤه های موفق

اصلی ترین خدمات ما در سرویس و تعمیر داکت اسپلیت

تعمیر آبسردکن

تعمیر کمپرسور آبسردکن

تعمیر کمپرسور در صورت ایراد و ایجاد خرابی در آن یکی از مهمترین و تخصصی‌ترین بخش‌های تعمیر آبسردکن محسوب می‌شود.

شارژ گاز آبسردکن

شارژ گاز آبسرد کن باید توسط تعمیرکاران داکت اسپلیت متخصص انجام شود، چون باید مراحل وکیوم و شارژ گاز با رعایت استاندارد کامل انجام شود.

تعمیر آبسردکن

سرویس آبسردکن

تا حد امکان در نگهداری و تمیزکاری آبسرد کن خود به صورت دوره ای کوتاهی نکنید این امر باعث افزایش میزان بازدهی دستگاه شما می شود.

تعمیر آبسردکن

نصب و راه اندازی آبسردکن

کارشناسان دماسایت با کسب دانش فنی به روز و با تکیه به سال ها تجربه و مهارت آماده ارائه کلیه خدمات نصب و راه اندازی  به شما عزیزان خواهند بود.

تعمیر آبسردکن

تعمیر آبسردکن

 آبسرد کن در فصل های مختلف نقش سرمایش و گرمایش محیط را به عهده دارد و تعمیرات در این قسمت بسیار کار پیچیده و و تجربه بالایی میطلبد.

تعمیر آبسردکن

تعمیر ترموستات آبسردکن

تعمیر ترموستات آبسرد کن و همچنین تنظیم آن جزئی از سرویس داکت اسپلیت است که در بسیاری از مواقع با تنظیم و تعمیر ترموستات آبسرد کن مشکل برطرف می شود.

بررسی چهار دلیل اصلی خرابی آبسردکن

شماره 1 _ مشکل برق
البته یکی از اولین دلایلی که ممکن است آبسردکن شما به درستی خنک نشود این است که قدرت کافی ندارد. اگر آبسردکن شما برق نداشته باشد، خنک کردن آب با مشکل مواجه خواهد شد. خوشبختانه، بررسی این موضوع نسبتاً آسان است.

ابتدا باید به سیم برقی که از پشت آبسردکن خارج می شود نگاه کنید. مطمئن شوید که به درستی وصل شده است. اگر آبسردکن به برق وصل نیست، احتمالاً به همین دلیل است که به درستی کار نمی کند.

اگر آبسردکن به برق وصل است، مطمئن شوید که کلید قطع نشده است. این احتمال وجود دارد که مدار اتصال کوتاه داشته باشد. در نتیجه، ممکن است برق به پریز نباشد. اگر مدارشکن قطع شده است، آن را به سمت راست برگردانید. سپس، ببینید آیا می توانید آبسردکن را روشن کنید.

اگر مدار مدام خاموش می شود، از چیزی برای باز نگه داشتن آن استفاده نکنید. دلیلی وجود دارد که آن را قطع می کند، و شما باید بفهمید که مشکل چیست. رایج ترین مشکل این است که انرژی زیادی از آن مدار تکی گرفته می شود.

اگر پریز برق دارد و آبسردکن هنوز روشن نمی شود، ممکن است بخواهید خود آبسرد کن را تست کنید تا مطمئن شوید مقدار ولتاژ و برق مناسبی دارد. باید به دفترچه راهنما نگاهی بیندازید تا ببینید به چه نوع منبع تغذیه نیاز دارد. سپس، ممکن است بخواهید از یک مولتی متر برای آزمایش قطعات داخلی استفاده کنید تا مطمئن شوید که هنوز به درستی کار می کنند.

شماره 2 _  مشکل کمپرسور
اگر آبسرد کن قدرت زیادی دارد، وقت آن است که به سراغ موضوع بعدی بروید. ممکنه کمپرسور مشکل داشته باشه کمپرسور وظیفه کمک به انتقال آب از یک مخزن به مخزن دیگر را بر عهده دارد. این برای ایجاد آب گرم یا سرد مهم است. اگر کمپرسور به درستی کار نمی کند، ممکن است کولر آبی شما در حذف گرما از آب مشکل داشته باشد.

دوست دارید نگاهی به دفترچه راهنما بیندازید تا ببینید کمپرسور در کجا قرار دارد. سپس، پس از اینکه کمپرسور را شناسایی کردید، مطمئن شوید که به درستی کار می کند. ممکن است بخواهید از یک مولتی متر برای آزمایش آن استفاده کنید.

اگر کمپرسور به نظر می رسد که کاملاً زنگ زده است، این احتمال وجود دارد که شما نیاز به یک قطعه جدید داشته باشید. شما باید از دفترچه راهنما استفاده کنید تا بفهمید به چه نوع قطعه جایگزینی نیاز دارید. به این ترتیب می توانید در اسرع وقت جدید را سفارش دهید.

به یاد داشته باشید که باید هزینه کمپرسور را با هزینه یک آبسردکن جدید مقایسه کنید. اگر قرار است هزینه سفارش یک کمپرسور جدید مشابه هزینه تعویض کل آبسردکن باشد، ممکن است بخواهید به جای آن آبسردکن را تعویض کنید

شماره 3 _ مشکل مبرد
اگر فکر می کنید کمپرسور عمر زیادی دارد، کاری که باید انجام دهید بررسی مبرد است. مبرد گازی است که وظیفه حذف گرما از آب را بر عهده دارد و به آن اجازه می دهد تا به خوبی خنک شود. مبرد معمولاً چیزی نیست که شما مجبور به تعویض آن باشید. باید از طریق یک مدار جریان داشته باشد و برای مدت طولانی به کار خود ادامه دهد.

اگر سطح مبرد پایین به نظر می رسد، باید آن را با مبرد بیشتری پر کنید. در عین حال، باید بفهمید که چرا سطح مبرد کم است. این چیزی نیست که به سادگی از کولر آبی تبخیر شود. بنابراین، باید بررسی کنید و مطمئن شوید که در جایی از سیستم نشتی وجود ندارد. ممکن است بخواهید به زیر آبسردکن نگاه کنید و ببینید آیا مبرد روی زمین وجود دارد یا خیر. اگر وجود دارد، باید بفهمید مبرد از کجا نشت می کند. ممکن است بتوانید چیزی را ببینید که از دستگاه می چکد.

اگر در شناسایی منبع نشتی مشکل دارید، ممکن است بخواهید با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید که می تواند به شما کمک کند. هر چه زودتر بتوانید منبع نشتی را شناسایی کنید، سریعتر می توانید آن را برطرف کنید.

ممکن است این احتمال وجود داشته باشد که شما نیاز به تعویض یک یا چند قطعه داشته باشید. اگر اینطور است، باید بفهمید که قطعات چیست و چقدر گران هستند. سپس، می توانید بفهمید که آیا ارزش تعویض قطعه را دارد یا خیر.

شماره 4 _ فیلتر کثیف
در نهایت، شما همچنین باید بررسی کنید و مطمئن شوید که فیلتر کثیفی روی دستکاه خود ندارید.گاهی اوقات، اگر فیلتر به درستی تعویض نشده باشد، از کار می افتند. فیلتر وظیفه حذف کثیفی از آب را قبل از اینکه در لیوان شما فرود می‌آید، دارد. اگر فیلتر کاملاً پر باشد، ممکن است آبسردکن به درستی کار نکند.

مهمترین اصول ما در دماسایت

سرعت در ارائه خدمات

یکی از اهداف اصلی ما در مرکز تعمیرات دماسایت، حضور به موقع و عدم اتلاف وقت مشتریان می باشد.

book

ارائه ضمانت

در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه پس از خروج تعمیرکار ما، شما  می توانید از خدمات تعمیر رایگان ما بهره مند شوید.

phone

مشاوره و پشتیبانی رایگان

اصلا یکی دیگر از اهداف ما در جهت سرعت بخشیدن به رفع مشکلات داکت اسپلیتشما، ارائه راهنمایی های لازم بصورت تلفنی می باشد.

اطمینان به دماسایت

 

ما در شرکت دماسایت، از تعمیرکاران مجرب و با تجربه بالا برای تعمیرات انواع سیستم های سرمایشی استفاده می کنیم. فراموش نکنید که ما یک شرکت مهندسی و  ثبت شده دارای تجربه بسیار بالا و رزومه موفق در زمینه تاسیساتی هستیم.  موارد زیر را در همه زمینه های تعمیرات و سرویس و نگهداری سیستم های تهویه مطبوع  ازما بخواهید:

 • برخورداری از ضمانت رسمی برای قطعات تعمیر شده و تحویل داغی
 • تصمین کیفیت تمامی کارهای صورت گرفته
 • امنیت اخلاقی و رعایت نکات اخلاق حرفه ای به دلیل نظارت مستمر
 • انجام تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن در نقاط مختلف تهران
فهرست