بزرگترین مرکز خدمات تعمیر داکت اسپلیت در تهران و کرج

 • تعمیر انواع داکت اسپلیت 

 • تعمیر اواپراتور  داکت اسپلیت
 • شارژ گاز داکت اسپلیت
 • سرویس داکت اسپلیت
 • تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت

 • تعمیر داکت اسپلیت اینورتر

 • تعمیر کندانسور داکت اسپلیت
 • حل مشکل گرمایش داکت اسپلیت
 • نصب داکت اسپلیت
 • تعمیر فن داکت اسپلیت

 • نصب و راه اندازی داکت اسپلیت

 • جابجایی داکت اسپلیت
 • تعمیر برند های مختلف 
 • تعمیر ترموستا داکت اسپلیت
 • تعمیر داکت اسپلیت در تهران

تعمیر داکت اسپیلت خود را به تعمیرکاران مجرب بسپارید

سرویس داکت اسپلیت | اسپیلت‌ها یا همان کولرهای گازی از بهترین انواع سیستم‌های تهویه مطبوع هستند که از آن‌ها برای سرمایش و گرمایش محیط‌های داخلی ساختمان‌های کوچک و بزرگ استفاده می‌شود. این سیستم‌ها قدرت مناسبی دارند اما نمی‌توان از آن‌ها برای تهویه ساختمان‌هایی با مساحت بالا استفاده کرد.

در این ساختمان‌ها عموما از داکت اسپیلت استفاده می‌شود. داکت اسپیلت‌ها نیز مانند کولرهای گازی به تعمیر و سرویس نیاز دارند و افراد باید این سیستم‌های تهویه مطبوع خود را به‌صورت دوره‌ای سرویس کنند. همچنین تعمیر داکت اسپیلت باتوجه به پیچیدگی زیاد این دستگاه، دشوار است و باید آن را به یک مرکز معتبر سپرد.

سرویس و تعمیر داکت اسپلیت، خدمتی پرتفاضا در فصل‌های گرم و سرد سال است. برای انجام تعمیر داکت اسپیلت می‌توانید درخواست تعمیر و سرویس انواع داکت اسپیلت خود را با تماس مسقیم از طریق شماره های سایت با کارشناسان ما ثبت کنید. متخصصان تعمیرات داکت اسپلیت دماسایت در کمترین زمان ممکن  قیمت سرویس داکت اسپیلت و تعمیر آن را به شما عزیزان اعلام کرده و پس از تایید شما شروع به کار می کنند .

بنابراین در هنگام انتخاب تعمیرکار,سرویسکار داکت اسپیلت باید نهایت دقت لازم را بکار بگیریم به طوری که به جرات می توان گفت که تعمیرات داکت اسپیلت از عهده هرکس بر نمی اید و تا حد امکان نباید تعمیر آن را به افراد ناوارد بسپارید.

تعمیر داکت اسپلیت

با داکت اسپیلت و نحوه عملکرد آن آشنا شوید

عملکرد داکت اسپیلت بسیار مشابه با کولرهای گازی است، با این تفاوت که کولرهای گازی دارای یک یونیت داخلی کوچک برای هر قسمت از ساختمان هستند اما داکت اسپیلت‌ها یک یونیت داخلی مرکزی دارند که در داخل ساختمان قرار می‌گیرد. کانال‌های سیستم تهویه به این یونیت متصل می‌شوند و تهویه ساختمان از طریق این کانال‌ها و یونیت داخلی و خارجی داکت اسپیلت انجام می‌شود.

همچنین باید اشاره کرد که یونیت خارجی این سیستم‌ها ابعاد بزرگ‌تر و قدرت بسیار بیشتری دارند تا بتوانند سرمایش یا گرمایش محیط‌های بزرگ را انجام دهند. به‌طور کلی داکت اسپیلت یک سیستم بهینه است که از نظر نحوه سرمایش با کولرهای گازی شباهت دارد اما به‌جای یک پنل داخلی کوچک دارای یک پنل بزرگ با شبکه‌های بسیار زیاد است که سرما یا گرما را به قسمت‌های مختلف ساختمان منتقل می‌کنند. اگر به تعمیر داکت اسپیلت نیاز دارید، می‌توانید تعمیر آن را به تعمیرکاران مجموعه دماسایت بپارید تا تعمیرکاران مجموعه ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، داکت اسپیلت شما را تعمیر کنند.

تعمیر داکت اسپلیت

شبکه لوله‌کشی داکت اسپیلت با لوله‌های مسی

همان‌طور که عنوان شد، داکت اسپیلت‌ها دارای دو یونیت داخلی و خارجی هستند که گاز مبرد باید میان این دو یونیت در حال حرکت باشد. برای این کار از شبکه‌ لوله‌های مسی استفاده می‌شود که این دو یونیت را به یکدیگر متصل می‌کنند. در این لوله‌های مسی گاز مبرد جریان دارد تا سیکل تبرید داکت اسپیلت‌ها به‌خوبی جریان داشته باشد و بتواند محیط ساختمان را خنک کند. تعمیرکاران برای تعمیر داکت اسپیلت به این لوله‌ها توجه زیادی می‌کنند. چرا که ممکن است براثر ضربه یا فشار، نشتی داشته باشند و گاز مبرد از سیکل تبرید داکت اسپیلت خارج شود.

تعمیر داکت اسپلیت در تهران

هزینه سرویس داکت اسپلیت

هزینه تعمیر داکت اسپیلت در تهران و شهرستان ها بر اساس نوع خرابی، برند داکت اسپیلت شما ، نوع داکت اسپیلت  متفاوت است و قیمت دهی تنها با بررسی دقیق مشکل توسط کارشناسان مرکز تعمیر داکت اسپلیت دماسایت انجام می شود و به جز مواردی که نوع خرابی و مشکلات دستگاه از پیش مشخص شده است، قیمت دهی تعمیر داکت اسپیلت کار غیر حرفه ای می باشد.

باید بگویم که برای هر کدام از خدمات تعمیر و سرویس داکت اسپلیت  هزینه متفاوتی در نظر گرفته می‌شود. هزینه تعمیرات داکت اسپلیت برای هر قسمت با قسمت دیگر متفاوت است و به دلیل نوسانات هزینه‌ها، نمی‌توان قیمت دقیقی را در سایت قرار داد. هزینه تعمیر داکت اسپلیت هم وابسته به نوع سرویس تعیین می‌شود. در صورتی که می‌خواهید به صورت دقیق هزینه تعمیر و سرویس داکت اسپلیت را داشته باشید با ما تماس بگیرید. دماسایت این رویه را برای شما فراهم کرده است که هزینه داکت اسپلیت  و سرویس آن را بر اساس نوع خدمات مورد نیاز خود و زیر نظر اتحادیه و کارشناسان در کوتاهترین زمان دریافت کنید.

کارشناسان ما بعد از تماس و تایید قیمت تعمیر داکت اسپلیت توسط شما به سرعت به محل دستگاه شما مراجعه میکنند و بی درنگ کار خود را شروع کرده و با بهترین کیفیت اقدام به تعمیرات داکت اسپلیت شما می کند.

تعمیر داکت اسپلیت

دلیل برتر بودن ما در ارائه خدمات تعمیر داکت اسپلیت

سیستم‌های داکت اسپیلت از گران‌قیمت‌ترین سیستم‌های تهویه مطبوع هستند که در ساختمان‌ها نقش بسیار مهمی دارند. به همین خاطر تعمیر داکت اسپیلت باید به صورت کاملا استاندارد و زیر نظر بهترین، مجرب‌ترین و ماهرترین تعمیرکاران انجام شود. از طرف دیگر در بسیاری از موارد خرابی داکت اسپیلت‌ها، تعمیرکاران باید قطعات معیوب این سیستم‌ها را تعویض کنند. این امر به تخصص بسیار بالایی نیاز دارد و باید توسط بهترین تعمیرکاران انجام شود. شما می‌توانید بهترین تعمیرکاران سیستم‌های برودتی و حرارتی را از مجموعه دماسایت بخواهید تا کار تعمیر داکت اسپیلت شما را به‌خوبی انجام دهند.

به جرات می توانیم بگوییم که دماسایت به دلیل ویژگی های بی بدیل خود در نحوه قیمت دادن و سرعت عمل و تخصص و تجربه بالای کارشناسان تنها مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت است که توانسته حرفه ای ترین خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد و همیشه مورد رضایت و اعتماد مشتری واقع شود که این از افتخارات این مجموعه می باشد.

تعمیرکاران متخصص

تعمیرات کلیه برندها

هزینه های منصفانه

تعویض قطعات اصلی

پشتیبانی خدمات

هماهنگ با زمان شما

کارشناسان و تعمیرکار داکت اسپلیت با تجربه و متخصص

 

مرکز تعمیرات داکت اسپلیت دماسایت سالهاست که در زمینه عیب یابی و تعمیر داکت اسپیلت دارای تجربه کاری درخشان می باشید و همیشه در تلاش بوده  تا بهترین خدمات تعمیرات داکت اسپیلت را به مشتریان ارائه دهید اگر تعمیرات داکت اسپلیت به صورت غیر اصولی و غیر کارشناسی برنامه ریزی و اجرا گردد باعث آسیب های غیر قابل جبران و هزینه های بسیار گزاف به داکت اسپلیت می گردد.

کلیه سرویس کاران و  تعمیرکار داکت اسپلیت که در این مجموعه فعالیت می کنند همگی در برترین اموزشگاه های سطح کشور علم لازم را در زمینه سرویس و تعمیر داکت اسپلیت کسب کرده اند و از همه مهمتر دارای تجربه کاری درخشان می باشند . که هر کدام در عیب یابی داکت اسپلیت دارای مهارت و تبحر خاصی می باشند. آنها در کمترین زمان ممکن به صورت تخصصی به عیب یابی دستگاه شما می پردازند آنگاه با توجه به تجربه کاری خود به سرویس داکت اسپلیت و تعمیرات داکت اسپلیت شما می پردازند.

تعمیرکار داکت اسپلیت

متاسفانه در حال حاضر در بازار افرادی سودجو وجود دارند که ادعای تعمیرات داکت اسپلیت را می کنند، در حالی که این تعمیرات با دیگر بخش های تعمیرات ساختمان کاملا متفاوت است و هر شخصی را نمی توان تعمیرکار داکت اسپلیت دانست، چرا توانایی تعمیر و شناخت سیستم برودتی داکت اسپلیت بسیار دشوار و زمان بر است.

از دیگر مزایای دماسایت اجرت کار آن است که نسبت به رقبای خود منصفانه تر آن را حساب می‌کنند. همچنین باید بگویم برای دریافت خدمات دماسایت  فقط کافی است با مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر خود از خدمات بی نظیر دماسایت بهره مند شوید.

وظایف تعمیرکار داکت اسپلیت چیست؟

تعمیرکاران داکت اسپیلت برای تعمیر این سیستم‌های تهویه مطبوع گران‌قیمت وظایف مشخصی دارند. برای مثال آن‌ها در ابتدا باید عیب‌یابی سیستم را انجام دهند تا مشکلات آن مشخص شود. از طرف دیگر یک تعمیرکار حرفه‌ای داکت اسپیلت باید با مدل‌های مختلف این سیستم آشنایی داشته باشد تا بتواند به‌خوبی این سیستم‌ها را تعمیر کند یا قطعات معیوبشان را تعویض نماید. با مهم‌ترین وظایف تعمیرکاران مجرب و متخصص داکت اسپیلت آشنا می‌شویم:

 • عیب‌یابی اصولی
 • تعمیر یا تعویض قطعه معیوب داکت اسپیلت
 • انجام سرویس دوره‌ای داکت اسپیلت

درخواست خدمات داکت اسپلیت خود را ثبت کنید

از طریق یکی از روش های موجود در صفحه تماس با ما با یکی از کارشناسان ماارتباط برقرار کنید و یا سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

اصلی ترین خدمات ما در سرویس و تعمیرات داکت اسپلیت

تعمیر مکپرسور داکت اسپلیت

تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت

تعمیر کمپرسور در صورت ایراد و ایجاد خرابی در آن یکی از مهمترین و تخصصی‌ترین بخش‌های تعمیر داکت اسپلیت محسوب می‌شود.

شارژ گاز داکت اسپلیت

شارژ گاز داکت اسپلیت

شارژ گاز داکت اسپلیت باید توسط تعمیرکاران داکت اسپلیت متخصص انجام شود، چون باید مراحل وکیوم و شارژ گاز با رعایت استاندارد کامل انجام شود.

سرویس داکت اسپلیت

سرویس داکت اسپلیت

تا حد امکان در نگهداری و تمیزکاری داکت اسپلیت خود به صورت دوره ای کوتاهی نکنید این امر باعث افزایش میزان بازدهی دستگاه شما می شود.

نصب و راه اندازیداکت اسپلیت

نصب و راه اندازی داکت اسپلیت

کارشناسان دماسایت با کسب دانش فنی به روز و با تکیه به سال ها تجربه و مهارت آماده ارائه کلیه خدمات نصب و راه اندازی  به شما عزیزان خواهند بود.

تعمیر داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپلیت

داکت اسپلیت در فصل های مختلف نقش سرمایش و گرمایش محیط را به عهده دارد و تعمیرات در این قسمت بسیار کار پیچیده و و تجربه بالایی میطلبد.

تعمیر ترموستات داکت

تعمیر ترموستات داکت اسپلیت

تعمیر ترموستات داکت اسپلیت و همچنین تنظیم آن جزئی از سرویس داکت اسپلیت است که در بسیاری از مواقع با تنظیم و تعمیر ترموستات داکت اسپلیت مشکل برطرف می شود.

در چه مواردی نیاز به تعمیر داکت اسپیلت می باشد؟

قبل از خراب شدن داکت اسپلیت، قطعا شما شاهد علائم و نشانه هایی بوده اید؛ زیرا هیچ دستگاهی به یک باره خراب نمی‌شود و از قبل علائمی از خود نشان می‌دهد. در ادامه به بررسی حالات و مواردی که به شما نشان می‌دهند که نیاز به تعمیر داکت اسپلیت دارید، می‌پردازیم.

توجه داشته باشید که با مشاهده چنین مواردی، قبل از سوختن قطعات، اقدام تعمیر و عیب یابی داکت اسپلیت کنید. در صورتی که داکت اسپلیت شما با مشکل روبرو شده است می‌توانید از تیم حرفه ای دماسایت کمک بگیرید و عیب یابی آن را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.از جمله این نشانه ها، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هوای خروجی  داکت اسپلیت مثل همیشه خنک نیست.
 • یونیت داخلی داکت اسپلیت، سر و صدای زیادی ایجاد می‌کند.
 • داکت اسپلیت به خوبی قبل  محیط را گرم نمی‌کند.
 • داکت اسپلیت اصلا روشن نمی‌شود.
 • باد خروجی از داکت اسپلیت بسیار کم شده و کند کار می‌کند.
 • نشتی آب از دستگاه و آبریزی داکت اسپلیت
 • وقتی که دستگاه را روشن می‌کنید، خطا و ارورهایی روی نمایشگر آن دیده میشود.
سرویس داکت اسپلیت

بهترین زمان سرویس داکت اسپلیت

داکت اسپیلت‌ها نیز مانند کولرهای گازی به سرویس‌های دوره‌ای نیاز دارند. تعمیرکاران به‌صورت دوره‌ای باید سینی تخلیه، فیلترها و سطح گاز این سیستم‌های تهویه مطبوع را بررسی کنند تا در سطح مناسبی قرار داشته باشند. سرویس داکت اسپیلت در نگهداری اصولی از این سیستم‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که با انجام این سرویس‌ها داکت اسپیلت شما عملکردی ایده‌آل و مناسب خواهد داشت.

بهتر است که به طور کلی، سرویس داکت اسپلیت به صورت دوره ای انجام شود و به خاطر اینکه، از این دستگاه هم در فصل تابستان و هم در فصل زمستان استفاده می‌شود در واقع همه وسیله‌های برقی بدون استثنا پس از مدتی که کار می‌کنند نیاز به سرویس دارند. همچنین داکت اسپلیت هم پس از مدتی که کار می‌کند تعمیرات داکت اسپلیت باید برای آن انجام شود چرا که دچار اختلال در عملکرد آن شده و آن زمان باید تعمیر داکت اسپلیت انجام شود.

وقتی داکت اسپلیت در معرض گرد و خاک نمی باشد و هوا و مقدار ذرات خاک کم است و برای این مورد سالی ۱ بار سرویس داکت اسپیلت کافی است اما بهتر است که سرویس پنل داخلی داکت اسپیلت به صورت ماهانه انجام شود و سرویس پنل خارجی داکت اسپیلت به صورت فصلی قبل از شروع فصل گرما و سرما انجام شودو برای انجام این کار حتما از سرویسکار داکت اسپیلت کمک بگیرید.

دماسایت ، بزرگترین و برترین مرکز تخصصی داکت اسپلیت

0+
نفر کارشناس مجرب
0
پروژه های جاری
%0
تعمیر برندها مختلف
0+
پروؤه های موفق

 شارژ گاز داکت اسپلیت

یکی از اقدامات مهم در نگهداری از داکت اسپلیت و حتی کولرگازی، شارژ گاز این دستگاه ها است. در صورت چک نکردن و شارژ نکردن گاز داکت اسپلیت و استفاده از آن در طولانی مدت، به طور حتم کارایی دستگاه پایین می‌آید و شما با موارد زیر روبرو می‌شوید.

 • داکت اسپلیت با اینکه روشن است اما باد گرم می‌زند.
 • ممکن است پنل داکت یخ بزند.
 • کمپرسور بسوزد و کار نکند، که در چنین مواردی شما نیاز به متخصص تعمیر داکت اسپلیت دارید.
 • کندانسور هنگام روشن شدن با سرو صدای زیادی همراه است.

شارژ گاز داکت اسپلیت یک کار تخصصی است و باید مانند تعمیر و سرویس داکت اسپلیت توسط نیروهای متخصص انجام شود. چرا که در صورت استاندارد شارژ نشدن گاز داکت اسپلیت ممکن است باز هم باد گرم خارج کند و دوباره نیاز به شارژ مجدد داشته باشد.. زیاد یا کم شدن گاز، تاثیر خوبی در روند کار دستگاه نمی‌گذارد. شما می‌توانید برای شارژ گاز داکت از متخصصین سرویس داکت اسپلیت فعال در دماسایت کمک بگیرید و پیش از نهایی کردن سفارش خود، هزینه ارائه خدمات را دریافت کنید.

شارژ گاز داکت اسپلیت

مهمترین اصول ما در دماسایت

سرعت در ارائه خدمات

یکی از اهداف اصلی ما در مرکز تعمیرات دماسایت، حضور به موقع و عدم اتلاف وقت مشتریان می باشد.

book

ارائه ضمانت

در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه پس از خروج تعمیرکار ما، شما  می توانید از خدمات تعمیر رایگان ما بهره مند شوید.

phone

مشاوره و پشتیبانی رایگان

اصلا یکی دیگر از اهداف ما در جهت سرعت بخشیدن به رفع مشکلات داکت اسپلیتشما، ارائه راهنمایی های لازم بصورت تلفنی می باشد.

 مرسوم ترین مشکلات داکت اسپلیت

اولین و مهم‌ترین مرلحه تعمیر داکت اسپیلت، عیب‌یابی اصولی آن است. چرا که تا افراد متوجه دلیل خرابی داکت اسپیلت خود نشوند، نمی‌توانند به‌صورت اصولی این سیستم را تعمیر کنند. اگر سیستم داکت اسپیلت شما خراب شده است و به‌درستی کار نمی‌کند، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر شوند و تعمیر داکت اسپیلت شما را به‌شکلی اصولی و حرفه‌ای انجام دهند و عیوب آن را از بین ببرند. داکت اسپیلت‌ها نیز مانند بسیاری از سیستم‌های تهویه مطبوع دیگر دارای عیوب رایجی هستند که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

 • تجمع یخ در اواپراتور خنک کننده (cooling coil)
 • بوی بد در هنگام روشن کردن داکت اسپلیت
 • روشن نشدن داکت اسپلیت
 • ایجاد صدای زیاد توسط بخشی از وسیله که درون ساختمان قرار گرفته است
 • عمل نکردن سازوکار چرخش بلوور داکت اسپلیت
 • بروز اختلال در عملکرد کمپرسور
 • سوختن قطعات روی برد
 • جرم گرفتن و کثیف شدن فیلترها
 • به اتمام رسیدن گاز داکت اسپلیت
 • خرابی ترموستات
 • قرار گرفتن یونیت خارجی در معرض نور خورشید

داکت اسپلیت شما باید با تناوبی خاص روشن و خاموش شود اما گاهی بسامد این عمل بیشتر میشود که ممکن است در نهایت منجر به سوختن کمپرسور یا آسیب به دلیل قطعات وسیله شود. روشن و خاموش شدن با تناوب بالا ابتدا به ساکن در اثر تجمع ذرات گرد و غبار در فیلتر ایجاد شده باشد. اگر فیلتر کثیف باشد، وسیله باید با قدرت بیشتری فعالیت کند تا بتواند هوا را به داخل بکشد. فعالیت با قدرت بالاتر منجر به افزایش بیش از حد دما شده و منجر به خاموش شدن مداوم کمپرسور میشود. بهترین کار جهت جلوگیری از بروز این مشکل بیرون آوردن فیلتر و شستشوی آن با آب است. اگر ماهانه یک بار این کار را تکرار کنید.

نشتی آب داکت اسپیلت در داخل ساختمان

داکت اسپیلت‌ها دارای یک سیستم تخلیه هستند که آب تولیدشده توسط این سیستم را از طریق یک لوله تخلیه به سیستم فاضلاب ساختمان منتقل می‌کنند. در برخی موارد این شلنگ یا لوله تخلیه که به آن شلنگ درین نیز می‌گویند، دچار نشتی شده و نمی‌تواند به درستی آب را تخلیه کند. تعمیر شلنگ درین داکت اسپیلت یک امر تخصصی می‌باشد و بهتر است آن را به تعمیرکاران مجرب و متخصص بسپارید. درصورت نشتی این قطعه می‌توانید با کارشناسان ما در دماسایت تماس برقرار کنید تا بهترین تعمیرکاران خود را به محل شما اعزام نماییم.

تعمیرات داکت اسپلیت

روشن نشدن سیستم داکت اسپیلت

می‌توان گفت مهم‌ترین و اصلی‌ترین خرابی سیستم داکت اسپیلت، روشن نشدن این سیستم است. این خرابی دلایل زیادی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، سوختن کمپرسور یا موتور داخلی داکت اسپیلت است.از دیگر دلایل می‌توان به خرابی بورد الکترونیکی، افزایش بیش از اندازه سطح گاز مبرد و انسداد لوله‌های داخلی سیستم اشاره کرد. همچنین در صورت کثیف شدن فیلتر نیز ممکن است داکت اسپیلت شما به‌درستی کار نکند و یا روشن نشود. عیب‌یابی دلایل روشن نشدن این سیستم دلایل زیادی دارد که تعمیرکاران در هنگام تعمیر داکت اسپیلت باید تمام این دلایل را بررسی کنند.

اطمینان به دماسایت

تعمیر و سرویس سیستم‌های داکت اسپیلت یک امر تخصصی و پیچیده است و هر تعمیرکاری نمی‌تواند تعمیرات این سیستم‌ها را انجام بدهد. به همین خاطر ما در دماسایت تنها از مجرب‌ترین و متخصص‌ترین تعمیرکاران سیستم‌های برودتی و حرارتی استفاده می‌کنیم. شما می‌توانید برای تعمیر داکت اسپیلت خود با کارشناسان ما در دماسایت تماس برقرار کنید تا تعمیرکاران ما در کوتاه‌ترین زمان به محل شما اعزام شوند و تعمیرات یا سرویس سیستم داکت اسپیلت شما را انجام دهند.

 فراموش نکنید که ما یک شرکت مهندسی و  ثبت شده دارای تجربه بسیار بالا و رزومه موفق در زمینه تاسیساتی هستیم.  موارد زیر را در همه زمینه های تعمیرات و سرویس و نگهداری سیستم های تهویه مطبوع  ازما بخواهید:

 • برخورداری از ضمانت رسمی برای قطعات تعمیر شده و تحویل داغی
 • تصمین کیفیت تمامی کارهای صورت گرفته
 • امنیت اخلاقی و رعایت نکات اخلاق حرفه ای به دلیل نظارت مستمر
 • انجام تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن در نقاط مختلف تهران
فهرست