بزرگترین مرکز خدمات تعمیر موتورخانه

 • تعمیر مشعل موتورخانه
 • تعمیر منبع دوجداره موتورخانه
 • پمپ موتورخانه
 • تعمیر شوفاژخانه 
 • تعمیر دیگ آب گرم

تعمیرات موتورخانه | با بهترین مرکز تعمیر انواع موتورخانه‌ها و خدمات آن آشنا شوید

سرویس و تعمیر موتورخانه؛ لازمه عملکرد صحیح این سیستم

موتورخانه از بهترین سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در انواع ساختمان‌های تجاری، صنعتی و مسکونی است که راندمان بسیار بالایی دارد و می‌تواند عمل گرمایش و سرمایش محیط داخلی ساختمان را به‌خوبی انجام دهد. از طرف دیگر استهلاک موتورخانه‌ها به علت استفاده مداوم بسیار بالا است و افراد به‌صورت دوره‌ای به خدمات تعمیر موتورخانه نیاز دارند. تعمیرات موتورخانه باید توسط تکنسین‌های مجرب و متخصص انجام شود. چرا که این سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی بسیار پیچیده هستند. در این مطلب با موتورخانه، اجزای آن و برترین مرکز تعمیرات شوفاژخانه آشنا می‌شویم.

تعمیرات موتورخانه

هزینه تعمیرات موتورخانه

هزینه سرویس موتورخانه در تهران و شهرستان ها بر اساس نوع خرابی، برند تجهیزات موتورخانه شما ، نوع موتورخانه و شرایط و محیط موتورخانه متفاوت است و قیمت دهی تنها با حضور تعمیرکار موتورخانه متخصص و بعد از بازدید خرابی انجام می شود و به جز مواردی که نوع خرابی و مشکلات دستگاه از پیش مشخص شده است، قیمت دهی تعمیرات موتورخانه از راه دور کار غیر حرفه ای و غیر اصولی می باشد.

دماسایت این رویه را برای شما فراهم کرده است که هزینه تعمیر موتورخانه و سرویس آن را بر اساس نوع خدمات مورد نیاز خود و زیر نظر اتحادیه و کارشناسان در کوتاهترین زمان دریافت کنید.کارشناسان ما بعد از تماس و بازدید و تایید قیمت سرویس موتورخانه توسط شما به سرعت و بی درنگ کار خود را شروع کرده و با بهترین کیفیت اقدام به تعمیر شوفاژخانه شما می کند.

دلیل برتر بودن دماسایت در ارائه خدمات تعمیر موتورخانه

مهم‌ترین مولفه تاثیرگذار در تعمیر اصولی موتورخانه، تجربه و تخصص تعمیرکار موتورخانه است. دماسایت به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز سرویس و تعمیر سیستم‌های برودتی و حرارتی، تنها از سرویس کار موتور خانه مجرب و ماهر در مجموعه خود استفاده می‌کند. به همین خاطر شما می‌توانید با خیالی راحت، تعمیر شوفاژ خانه خود را به تعمیرکاران مجموعه ما بسپارید.

باید اشاره کرد که سرعت ارائه خدمات در دماسایت بسیار بالا است و تعمیرکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می‌شوند. همچنین تعمیرکاران دماسایت می‌توانند تمام موتورخانه با برندهای مختلف را به‌آسانی و به‌صورت تخصصی تعمیر کنند. برای دریافت خدمات تعمیر یا سرویس موتورخانه تنها کافی است با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

تعمیرکاران متخصص

تعمیرات کلیه برندها

هزینه های منصفانه

تعویض قطعات اصلی

پشتیبانی خدمات

هماهنگ با زمان شما

تعمیر موتورخانه یک فرایند بسیار پیچیده و حساس است و باید حتما توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب انجام شود. همچنین باید اشاره داشت که در برخی موارد مانند تعمیر دیگر آب گرم، خطر انجام تعمیرات بسیار بالا است و احتمال آسیب‌دیدن بسیار بالا می‌باشد. به همین خاطر پیشنهاد می‌شود تعمیرات موتورخانه خود را به مراکز تعمیرات معتبر مانند دماسایت بسپارید. برای این کار تنها کافی است با کارشناسان مجموعه ما تماس برقرار کنید تا بهترین و باتجربه‌ترین تعمیرکاران دماسایت را به محل شما اعزام کنند.

مشخصات مهم یک تعمیرکار موتورخانه

 

یک سرویس کار موتورخانه باید ویژگی‌های مشخصی داشته باشد تا بتوان او را یک تعمیرکار حرفه‌ای دانست. تعمیر موتورخانه در ابتدا باید با بررسی تمام اجزای موتورخانه‌ها، ایراد این سیستم‌ها پیدا کنند. در ادامه باید قطعه معیوب را تعویض یا تعمیر کنند. تمام تعمیرکاران مجموعه دماسایت از بهترین‌ها هستند و تمام نکات حرفه‌ای را رعایت می‌کنند. از مهم‌ترین مشخصات تعمیرکاران حرفه‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حضور به‌موقع در محل
 • برخورداری از تجربه و مهارت کافی برای تعمیر موتورخانه
 • آشنایی با انواع موتورخانه‌های صنعتی و خانگی
 • آشنایی با نحوه تعویض و تعمیر تمام قطعات موتورخانه
تعمیرکار موتورخانه

یک تعمیرکار موتورخانه  حرفه ای برای تعمیر این تجهیزات باید مراحل مختلفی را طی کند و به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشد. برای مثال تعمیرکاران برای تعمیر تعمیرات موتورخانه در ابتدا باید دلیل خرابی این دستگاه را پیدا کنند. در ادامه باید با بهترین ابزارها و به‌صورت کاملا حرفه‌ای، قطعه معیوب را باز کرده و آن را تعمیر یا تعویض کنند. تعمیر قطعات نیز باید به شکلی اصولی و مطابق با استانداردهای شرکت سازنده انجام شود.

متاسفانه در حال حاضر در بازار افرادی سودجو وجود دارند که ادعای تعمیرات موتورخانه را می کنند، در حالی که این تعمیرات با دیگر بخش های تعمیرات ساختمان کاملا متفاوت است و هر شخصی را نمی توان تعمیرکار موتورخانه دانست، چرا توانایی تعمیر و شناخت سیستم حرارتی موتورخانه بسیار دشوار و زمان بر است.

حتی مدارک فنی حرفه ای چندان قابل استناد نیست، چرا که یک دوره کوتاه مدت تعمیر موتورخانه برای آشنایی با آن  بسیار کم است و پروسه یادگیری سیستم های حرارتی، چندین سال زمان و تلاش می طلبد و همچنین متاسفانه برخی از سازمان ها با دریافت مبلغی پول، اقدام به چاپ مدرک می نمایند.

تعمیر و نگهداری موتورخانه شامل چه مواردی است؟

تعمیر و نگهداری موتورخانه شامل یک سری خدمات و فعالیت‌هایی است که به منظور بهبود کارایی، عمر، و کاهش هزینه‌های نگهداری و عیب‌یابی موتورخانه انجام می‌شود. به طور کلی، خدمات تعمیر و نگهداری موتورخانه عبارت‌اند از:

تعمیر و عیب‌یابی مشعل موتورخانه: در صورت وجود مشکل در مشعل موتورخانه مانند خرابی یا ناکارآمدی، تعمیر و تنظیم مشعل انجام می‌شود.

تعمیر و نگهداری پمپ: تعمیر و نگهداری پمپ‌های موتورخانه مانند تعویض قطعات خراب و تنظیم فشار و جریان آب در پمپ.

نگهداری و تعمیر منبع دوجداره: با توجه به اینکه منبع دوجداره نقش بسیار مهمی در کارکرد موتورخانه دارد، نگهداری و تعمیر منبع دوجداره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

نگهداری سیستم لوله‌کشی موتورخانه: بررسی و تعمیر سیستم لوله‌کشی موتورخانه از جمله تعمیر لوله‌های خراب و تنظیم فشار و جریان آب در سیستم.

عایق‌کاری منبع و لوله‌ها: در صورت نیاز به تعمیر و تعویض عایق حرارتی منبع و لوله‌های موتورخانه، عایق‌کاری صحیح برای کاهش اتلاف حرارت و افزایش کارایی موتورخانه انجام می‌شود.

تنظیم و نظیم شیربرقی مشعل گازی: تنظیم و تعویض شیرهای برقی مشعل گازی در صورت نیاز.

تعویض شیرفلکه موتورخانه: تعویض شیرهای فلکه موتورخانه در صورت نیاز.

تعمیر دیگ چدنی: در تعمیر دیگ چدنی ابتدا ابتدا باید از نظر جوشکاری و جوشکاری فیلر مناسب استفاده شود. سپس پس از جوشکاری و تعمیر محل های پوسیدگی و ترکیدگی، مجددا دیگ بازدید شده و از نظر عملکردی و لاستیک بودن بررسی شود.

عیب‌یابی و تعمیر سیستم الکتریکی و الکترونیکی موتورخانه: از جمله تعویض باتری، تعویض سیم‌ها و پیوستگی‌های الکتریکی، تعمیر و تنظیم سیستم تزریق سوخت و سیستم احتراق موتور، تعمیر و نگهداری موتور دنده‌ای و شاسی و غیره.

تعمیر سیستم سوخت‌رسانی موتورخانه: از جمله تعویض فیلترهای هوایی و سوختی، تعمیر و نگهداری پمپ‌های سوخت، تعمیر و تعویض سیستم‌های تزریق سوخت، و تعویض بخش‌های سوختی سوخت‌رسانی.

تعمیر و نگهداری پمپ: شامل تعمیر و نگهداری پمپ آب، پمپ روغن، پمپ سوخت، پمپ هوا، پمپ فشار بالا، پمپ فشار پایین و پمپ فاضلاب است.

تنظیم درجه دیگ و پمپ موتورخانه: یکی از مهمترین مراحل تعمیر و نگهداری موتورخانه است. با تنظیم درجه دیگ و پمپ موتورخانه، عملکرد صحیح آن تضمین می شود و همچنین تولید آب گرم به صورت منظم و مستمر از آن جمله مزایای این کار است. این کار می تواند به تامین آسایش ساکنان ساختمان نیز کمک کند.

سرویس و شست و شوی منبع کویل دار موتورخانه: یکی دیگر از مواردی است که برای تعمیر و نگهداری موتورخانه بسیار حائز اهمیت است. با انجام این کار، می توانید طول عمر منبع کویل دار موتورخانه را افزایش دهید و همچنین در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

سرویس بویلر موتورخانه: همچنین از مواردی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید. بهترین زمان برای انجام سرویس بویلر، قبل از فرا رسیدن فصل سرما است. این کار می تواند به حفظ عملکرد صحیح بویلر و کاهش هزینه های احتمالی مرتبط با تعمیرات ناگهانی کمک کند.

تغییرات موتورخانه با توجه به تغییرات فصل: نیز مهم است. با توجه به تغییرات فصل، ممکن است که موتورخانه به تغییراتی در عملکرد خود نیاز داشته باشد. با استفاده از سیستم های هوشمند کنترل موتورخانه، می توانید از اتلاف انرژی ناشی از تغییرات فصل و تاثیرات آن بر روی اجزای موتورخانه جلوگیری کنید.

اصلی ترین خدمات ما در سرویس موتورخانه

تعمیر مشعل موتورخانه

تعمیر مشعل موتورخانه

تعمیر مشعل موتورخانه در صورت ایراد و ایجاد خرابی در آن یکی از مهمترین و تخصصی‌ترین بخش‌های تعمیر و نگهداری یک موتورخانه محسوب می‌شود.

تعمیر پمپ موتورخانه

تعمیر پمپ موتورخانه

تعمیر پمپ موتورخانه  یک کار تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران ماهر و سرویسکار موتورخانه متخصص انجام شود، چون باید تمام مراحل با رعایت استاندارد کامل انجام شود.

تعمیر منبع دوجداره موتورخانه

تعمیر منبع دوجداره موتورخانه

تا حد امکان در نگهداری و رسوب زدایی موتورخانه و سرویس موتورخانه خود به صورت دوره ای کوتاهی نکنید این امر باعث میشود به تعمیر منبع دوجداره موتورخانه کمتر احتیاج پیدا کنید.

عیب یابی موتورخانه

عیب یابی موتورخانه

کارشناسان دماسایت با کسب دانش فنی به روز و با تکیه به سال ها تجربه و مهارت آماده ارائه کلیه خدمات عیب یابی و تعمیرات موتورخانه به شما عزیزان خواهند بود  تا باکیفیت‌ترین خدمات را با کم‌ترین هزینه به شما عزیزان ارائه کنند

سرویس موتورخانه

سرویس موتورخانه

تیم فنی دماسایت  دارای تخصص و مهارت کافی در زمینه کلیه خدمات سرویس موتورخانه می باشد. شما می توانید با اطمینان خاطر کامل سرویس تمامی بخش های موتور خانه را به تعمیرکار موتورخانه ما بسپارید

تعمیر شوفاژ خانه

تعمیر شوفاژخانه

مطمئناً خود شما نیز می‌دانید که هزینه‌های تعمیر شوفاژخانه بسیار بالا است و هزینه کردن برای نگهداری و سرویس آن بسیار با صرفه‌تر خواهد بود، زیرا سرویس و تعمیر قطعه به مراتب بهتر از خرابی کامل یک سیستم است.

موتورخانه چیست و چه نقشی در ساختمان‌ها دارد؟

موتورخانه‌ها از متنوع‌ترین سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی هستند. بسته به نوع کاربری ساختمان از موتورخانه‌های متفاوتی برای تامین سرمایش و گرمایش محیط داخلی استفاده می‌شود. به‌طورکلی به فضایی که در آن تجهیزات مکانیکی یا برقی برای تامین گرمایش و سرمایش ساختمان نگهداری می‌شود، موتورخانه می‌گویند. برای مثال در ساختمان‌های مسکونی یک اتاق در پارکینگ یا زیرزمین ساختمان را برای تجهیز موتورخانه در نظر می‌گیرند. درصورتی‌که در ساختمان‌های بسیار بزرگ مانند بیمارستان‌ها و هتل‌ها، موتورخانه‌ها عموما یک سازه جدا از ساختمان هستند.

این سیستم‌ها بسته به نوع کاربری خود، عملکرد متفاوتی دارند. برخی از آن‌ها با گاز و برخی دیگر با سوخت‌هایی مانند برق یا گازوئیل انرژی مورد نیاز خود را تامین می‌کنند. تجهیزات انتقال حرارت به ساختمان موتورخانه‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. برخی از این سیستم‌ها دارای تجهیزاتی مانند رادیاتور یا شوفاژ هستند و برخی دیگر از تجهیزاتی مانند چیلر استفاده می‌کنند. دماسایت یکی از برترین مراکز تعمیر انواع سیستم‌های موتورخانه است که شما می‌توانید تعمیر موتورخانه خود را به دست سرویس کار موتورخانه مجرب مجموعه ما بسپارید.

درخواست خدمات تعمیر شوفاژ خانه خود را ثبت کنید

از طریق یکی از روش های موجود در صفحه تماس با ما با یکی از کارشناسان ماارتباط برقرار کنید و یا سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

خرابی‌های رایج موتورخانه‌ها کدام‌اند؟

یکی از مهم‌ترین مراحل تعمیر موتورخانه، عیب‌یابی آن است. افراد و تعمیرکاران برای عیب‌یابی باید با خرابی‌ها و مشکلات رایج موتورخانه‌ها آشنایی داشته باشند تا بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن عیب‌یابی این سیستم‌ها را انجام دهند. از جمله انواع مشکلات رایج سیستم موتورخانه می‌توان به خرابی مشعل، سوختن پمپ و نشتی دیگ آب گرم اشاره کرد. در ادامه با این خرابی‌ها بیشتر آشنا می‌شویم.

خرابی مشعل موتورخانه؛ از رایج‌ترین مشکلات در سرویس موتورخانه

یکی از رایج‌ترین خرابی‌های سیستم موتورخانه، خرابی مشعل آن است. همان‌طور که اشاره شد، مشعل نقش بسیار مهمی در عملکرد این سیستم دارد و در صورت ازکارافتادن آن، موتورخانه نمی‌تواند آب گرم مورد نیاز شوفاژها و ساختمان را تامین کند. خرابی مشعل دلایل زیادی دارد که یکی از آن‌ها رسوب در لوله‌های انتقال گاز است. تعمیر مشعل موتورخانه بسیار دشوار است و باید آن را به تعمیرکاران ماهر سپرد.

سوختن پمپ و ازکارافتادن آن؛ از اصلی‌ترین مشکلات در تعمیر موتورخانه

یکی از قطعات بسیار مهم موتورخانه، موتور یا پمپ آب آن است. در واقع این پمپ آب گرم را به قسمت‌های مختلف ساختمان پمپاژ می‌کند. در صورت خرابی پمپ امکان استفاده از آب گرم این سیستم‌ها وجود ندارد. سوختن پمپ موتورخانه یا خرابی آن دلایل زیادی مانند نوسان برق، پایان عمر مفید، گیرپاژکردن پمپ و داغ شدن آن دارد. تعمیر پمپ موتورخانه عموما در محل صورت نمی‌گیرد و تعمیرکاران باید با استفاده از تجهیزات مخصوص، این قطعه را تعمیر کنند. در برخی موارد نیز امکان تعمیر پمپ آب وجود ندارد و باید آن را با یک پمپ جدید جایگزین کرد.

نشتی یا سوراخ شدن دیگ موتورخانه

یکی از پرهزینه‌ترین و بزرگ‌ترین خرابی‌های سیستم‌های موتورخانه، نشتی یا سوراخ شدن دیگ آب گرم آن‌ها است. در واقع در صورت خرابی دیگ، امکان تعمیر آن وجود ندارد و افراد باید از تعمیرکاران مجرب و متخصص برای تعویض دیگ موتورخانه خود کمک بگیرند. باید اشاره کرد که در برخی موارد با استفاده از برخی روش‌ها مانند جوش می‌توان به طور موقت نشتی دیگ موتورخانه را رفع کرد.

دماسایت ، بزرگترین و برترین مرکز تخصصی تعمیر موتورخانه

0+
نفر کارشناس مجرب
0
پروژه های جاری
%0
تعمیر برندها مختلف
0+
پروؤه های موفق

اجزای مختلف موتورخانه را بشناسید

ازآنجایی‌که موتورخانه‌ها سیستم بسیار پیچیده‌ای دارند، از اجزای مختلفی در ساخت آن‌ها استفاده می‌شود. از جمله اجزای داخلی موتورخانه‌ها می‌توان به مشعل، دیگ آب گرم، سختی گیر و کالکتور اشاره کرد. روش تعمیر هر یک از این اجزای موتورخانه با یکدیگر متفاوت است و به همین خاطر افراد برای تعمیر موتورخانه خود باید با تمام اجزای موتورخانه آشنایی داشته باشند. هرچند که باتوجه به ریسک بسیار بالای تعمیرکار موتورخانه نابلد، این امر اصلا توصیه نمی‌شود. برای تعمیر موتور خانه شوفاژ می‌توانید از خدمات تعمیرات موتورخانه مراکز تعمیراتی معتبر مانند دماسایت استفاده کنید. با اجزای مختلف این سیستم آشنا می‌شویم.

مشعل؛ قطعه‌ای تاثیرگذار بر عملکرد موتورخانه

می‌توان گفت که یکی از کلیدی‌ترین اجزای موتورخانه‌ها، مشعل آن‌ها است. در واقع مشعل وظیفه گرم‌کردن آب داخل دیگ آبگرم موتورخانه را برعهده دارد. به همین خاطر باید به‌صورت مداوم کار کند و تنها در مواقعی که آب به دمای ایده‌آل رسید، می‌تواند خاموش شود. مشعل موتورخانه می‌تواند به دلایل زیادی مانند ایجاد رسوب یا واردشدن ضربه خراب شود. همچنین تمام قطعات یک عمر مفید دارند که بعد از پایان عمر مفیدشان باید آن‌ها را تعویض کرد. به همین خاطر یکی از مهم‌ترین مراحل تعمیر موتورخانه شوفاژ، تعمیر یا تعویض مشعل آن است که باید توسط سرویس کار موتورخانه و مجرب انجام شود.

دیگ آب گرم موتورخانه‌ها

دیگ آب گرم یکی دیگر از اجزای بسیار مهم موتورخانه‌ها است. همان‌طور که از نام این قطعه مشخص می‌باشد، آب گرم موجود در موتورخانه‌ها در این دیگ نگهداری می‌شود. این قطعه گران‌قیمت‌ترین قطعه هر موتورخانه به‌شمار می‌آید و به همین خاطر افراد باید با انجام مداوم سرویس موتورخانه، از دیگ آب گرم آن مراقبت کنند. یکی از دلایل اصلی خرابی این قطعه، رسوب املاح آب در آن است که باعث می‌شود بعد از مدتی بدنه دیگ سوراخ شود. به‌طورکلی امکان تعمیر دیگ آب گرم به‌جز در موارد خاص وجود ندارد و به همین خاطر پیشنهاد می‌شود از دیگ آب گرم موتورخانه خود به‌خوبی مراقبت کنید.

تجهیزات و شبکه‌های انتقال

همان‌طور که اشاره شد، در موتورخانه با سوختن گاز آب داخل دیگ گرم می‌شود و سپس با استفاده از این آب می‌توان گرمای مورد نیاز ساختمان را تامین کرد. انتقال آب از داخل موتورخانه به شوفاژ‌ها و دیگر تجهیزات تبادل گرما با استفاده از تجهیزت و شبکه‌های انتقال صورت می‌گیرد که شامل قطعاتی مانند لوله‌ها و اتصالات هستند. در تعمیر شوفاژ خانه، باید به این نکته توجه داشت که این تجهیزات عمر پایینی دارند و می‌توانند براثر رسوب یا ضربه به‌آسانی خراب شده و نشتی پیدا کنند.

سختی گیر موتورخانه

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات تمام موتورخانه‌ها، خرابی قطعات آن‌ها براثر تشکیل رسوب آب است. رسوب می‌توان بسیاری از تجهیزات این سیستم‌ها را به مرور زمان خراب کند و از بین ببرد. به همین خاطر در موتورخانه‌ها از قطعه‌ای با نام سختی گیر استفاده می‌شود. سختی گیر درصد زیادی از املاح موجود در آب را به خود جذب می‌کند تا دیگر رسوب آب برای اجزای دیگر موتورخانه مشکل ایجاد نکند.

سختی گیر موتورخانه دارای فیلترهای مختلفی است که باید بعد از مدتی تعویض شوند. پیشنهاد می‌شود تعویض این فیلترها را به تعمیرکاران و سرویس کار موتورخانه مجرب و متخصص بسپارید تا فیلترهای سختی گیر موتورخانه شما را به‌صورت استاندارد تعویض کنند.

کالکتور شوفاژخانه؛ از قطعات مهم در تعمیر موتورخانه شوفاژ

همان‌طور که می‌دانید شوفاژها دارای یک سیستم رفت و برگشتی هستند که آب گرم را جذب و سپس آب سرد را برمی‌گرداند. کالکتور موتورخانه قطعه‌ای است که این فرایند رفت‌وبرگشتی را کنترل می‌کند تا آب گرم و سرد به‌خوبی در رادیاتورها انتقال داشته باشد. از دلایل خرابی کالکتورهای موتورخانه می‌توان به ایجاد رسوب در ورودی‌ها و خروجی‌های آن‌ها اشاره کرد.

هزینه تعمیر موتورخانه به چه عواملی بستگی دارد؟

۱- سن موتورخانه: موتورخانه‌های قدیمی‌تر نیاز به تعمیرات بیشتری دارند و این ممکن است باعث افزایش هزینه تعمیر گردد.

۲- نوع خرابی: خرابی‌های شایع در موتورخانه مانند سوخت‌رسانی نامناسب، خرابی کوچک در قطعات و ترک در بلوک موتور ممکن است باعث افزایش هزینه تعمیر شوند.

۳- نوع قطعات یدکی: استفاده از قطعات یدکی اورجینال و معتبر ممکن است هزینه تعمیر را افزایش دهد، در حالی که استفاده از قطعات کپی و غیراصل ممکن است خطراتی را برای عملکرد موتور خانه به همراه داشته باشد.

۴- محل تعمیر: هزینه تعمیر در شهرها و مناطقی مختلف با توجه به دسترسی به قطعات و ایاب و ذهاب سرویسکاران متفاوت می باشد

۵- تجهیزات و ابزار: استفاده از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته تعمیر موتورخانه می‌تواند هزینه را افزایش دهد.

۶- تخصص سرویسکار: تخصص و تجربه سرویسکار نیز در تعیین هزینه تعمیر تأثیر دارد.

مهمترین اصول ما در دماسایت

سرعت در ارائه خدمات

یکی از اهداف اصلی ما در مرکز تعمیرات دماسایت، حضور به موقع و عدم اتلاف وقت مشتریان می باشد.

book

ارائه ضمانت

در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه پس از خروج تعمیرکار ما، شما  می توانید از خدمات تعمیر رایگان ما بهره مند شوید.

phone

مشاوره و پشتیبانی رایگان

اصلا یکی دیگر از اهداف ما در جهت سرعت بخشیدن به رفع مشکلات شما، ارائه راهنمایی های لازم بصورت تلفنی می باشد.

تعمیر موتورخانه چه زمانی باید انجام شود؟

تعمیر و نگهداری موتورخانه باید به صورت دوره‌ای و همچنین به صورت فوری انجام شود. برای تعمیرات دوره‌ای می‌توان به صورت منظم در طول سال برنامه‌ریزی کرد و برای تعمیرات فوری نیز در صورت بروز مشکلات، باید به سرعت تعمیرات لازم انجام شود. برای تعمیرات دوره‌ای می‌توان بر اساس مراحل تولید، میزان استفاده و شرایط کاری موتورخانه، برنامه‌ریزی کرد. برای مثال، تعمیرات دوره‌ای ممکن است شامل تعویض فیلترها، تعویض روغن و سرویس کلی موتورخانه باشد. همچنین، بررسی وضعیت لوازم جانبی مانند پمپ‌ها، شیرها، موتور الکتریکی و … نیز باید در تعمیرات دوره‌ای مورد توجه قرار بگیرد. در هر صورت، باید به طور دوره‌ای و منظم بررسی و تعمیرات لازم را روی موتورخانه انجام داد تا بهره‌وری و عمر آن افزایش یابد.

چه زمانی به تعمیرکار موتورخانه و تعمیرات موتورخانه احتیاج دارید؟

برای اطمینان از عملکرد صحیح موتورخانه و جلوگیری از خرابی و نقصان در عملکرد آن، بهتر است به صورت دوره‌ای تعمیرات و سرویس‌های لازم را انجام دهید. زمان انجام تعمیرات و سرویس‌های موتورخانه بستگی به شرایط و میزان استفاده از آن دارد، اما به طور کلی می‌توان گفت:

1- اگر موتورخانه شما در محیطی با شرایط آب و هوایی سخت قرار دارد، سرویس‌ها و تعمیرات بیشتری نسبت به موتورخانه‌هایی که در شرایط ملایمتر قرار دارند، نیاز دارد.

2- هرگاه که موتورخانه شما در دوره‌های باری زیادی استفاده شود، نیاز به سرویس و تعمیرات بیشتری دارد.

3- هرگاه که احساس می‌کنید موتورخانه شما عملکرد نادرستی دارد، به عنوان مثال صدای بیش از حدی می‌دهد یا ترکیب رنگ آب آن تغییر کرده است، بهتر است تعمیرات و سرویس‌های لازم را به زودی انجام دهید.

4- سرویس و تعمیرات دوره‌ای موتورخانه برای اولین بار پس از خرید آن باید در بازه‌ی زمانی مشخصی صورت گیرد که توسط سازنده یا تعمیرکار مجاز تعیین می‌شود.

اطمینان به دماسایت

 

ما در شرکت دماسایت، از تعمیرکاران و سرویس کار موتورخانه مجرب و با تجربه بالا برای تعمیرات انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی استفاده می کنیم. فراموش نکنید که ما یک شرکت مهندسی و  ثبت شده دارای تجربه بسیار بالا و رزومه موفق در زمینه تاسیساتی هستیم.  موارد زیر را در همه زمینه های تعمیرات و سرویس و نگهداری سیستم های تهویه مطبوع  ازما بخواهید:

 • برخورداری از ضمانت رسمی برای قطعات تعمیر شده و تحویل داغی
 • تصمین کیفیت تمامی کارهای صورت گرفته
 • امنیت اخلاقی و رعایت نکات اخلاق حرفه ای به دلیل نظارت مستمر
 • انجام تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن در نقاط مختلف تهران
فهرست