بزرگترین مرکز خدمات تعمیر کولر گازی در تهران و کرج

 • تعمیر انواع کولر گازی

 • تعمیر اواپراتور کولر گازی
 • شارژ گاز کولر گازی
 • سرویس کولر گازی
 • تعمیر کمپرسور کولر گازی

 • تعمیر کولر گازی اینورتر

 • تعمیر کندانسور کولر گازی
 • حل مشکل گرمایش کولر گازی
 • نصب کولر گازی
 • تعمیر فن کولر گازی

 • نصب و راه اندازی کولر گازی

 • جابجایی کولر گازی
 • تعمیر برند های مختلف 
 • تعمیر ترموستات کولر گازی
 • تعمیرکولر گازی در تهران

سرویس و تعمیرات کولر گازی در دماسایت

کولرهای گازی از جمله پرکاربردترین تجهیزات تهویه مطبوع برای تمامی فصول سال هستند که هم از امکان افزایش دمای محیط و هم از امکان کاهش دمای هوا در محیط‌های داخلی برخوردار هستند. کولرهای گازی دستگاه‌هایی پیچیده هستند که خدمات عیب‌یابی، تعمیر اسپلیت، تعویض قطعه و سرویس دوره‌ای آن‌ها نیاز به دانش  تجربه بالا دارد. ما در مجموعه دماسایت این امکان را ایجاد کرده‌ایم تمامی این خدمات را در هرنقطه از تهران که باشید به شما ارائه دهیم. برای آشنایی با قطعات کولر گازی، خرابی‌های متداول کولر گازی و دریافت انواع خدمات تعمیر کولر گازی یا اسپیلت از دماسایت با ما همراه باشید.

بنابراین در هنگام انتخاب تعمیرکار کولر گازی باید نهایت دقت لازم را بکار بگیریم به طوری که به جرات می توان گفت که تعمیر کولر گازی از عهده هرکس بر نمی آید و تا حد امکان نباید تعمیر ان را به افراد ناوارد بسپارید بلکه یک تعمیرکار متخصص برای سرویس,تعمیرات کولر گازی به صورت تخصصی لازم است تا با همه قطعات این دستگاه آشنایی داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن کیفیت اولیه دستگاه را دوباره باز گرداند.

کلیه برندهای کولرگازی در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توسط تعمیرکار مجرب کولر گازی شرکت دماسایت در محل عیب یابی و رفع عیب میگردند. این مجموعه با ارائه خدمات سریع به همراه کیفیت مثال زدنی توانسته است رضایت 100 درصدی مراجعین را به همراه داشته باشد.

تعمیرکار کولر گازی

هزینه تعمیر کولر گازی

هزینه تعمیر کولر گازی در تهران و شهرستان ها بر اساس نوع خرابی، برند کولر گازی شما ، نوع کولر گازی متفاوت است و قیمت دهی تنها با بررسی دقیق مشکل توسط کارشناسان مرکز تعمیرات کولر گازی دماسایت انجام می شود و به جز مواردی که نوع خرابی و مشکلات دستگاه از پیش مشخص شده است، قیمت دهی تعمیر اسپلیت کار غیر حرفه ای می باشد.

باید بگویم که برای هر کدام از خدمات تعمیر  کولر اسپلیت هزینه متفاوتی در نظر گرفته می‌شود. هزینه تعمیرات کولر گازی برای هر قسمت با قسمت دیگر متفاوت است و به دلیل نوسانات هزینه‌ها، نمی‌توان قیمت دقیقی را در سایت قرار داد. هزینه تعمیر کولر گازی هم وابسته به نوع سرویس تعیین می‌شود. در صورتی که می‌خواهید به صورت دقیق هزینه سرویس و تعمیر اسپلیت را داشته باشید با ما تماس بگیرید. دماسایت این رویه را برای شما فراهم کرده است که هزینه کولر گازی  و سرویس آن را بر اساس نوع خدمات مورد نیاز خود و زیر نظر اتحادیه و کارشناسان در کوتاهترین زمان دریافت کنید.

کارشناسان ما بعد از تماس و تایید قیمت تعمیرات کولر گازی توسط شما به سرعت به محل دستگاه شما مراجعه میکنند و بی درنگ کار خود را شروع کرده و با بهترین کیفیت اقدام به تعمیر کولر گازی شما می کند.

تعمیر کولر گازی

دلیل برتر بودن ما در ارائه خدمات کولر گازی

شرکت دماسایت یکی از مراکز معتبر، باسابقه و فعال در عرصه تعمیرات کولرگازی است. ما در این مجموعه تعداد بالایی از برترین تعمیرکاران کولر گازی را گردآورده‌ایم که از بالاترین میزان دانش و تجربه برای ارائه خدمات تعمیر اسپلیت برخوردار هستند. ارائه خدمات در تمامی مناطق تهران و در کمترین زمان، خدمات‌رسانی با کمترین هزینه و تضمین کیفیت قطعات تعویضی و ارائه مشاوره برای تعمیر از جمله مزایای دریافت خدمات از دماسایت است.

درصورتی که به هرکدام از خدمات سرویس دوره‌ای کولر گازی، تعمیرات کولر اسپلیت یا تعویض قطعات آن نیاز پیدا کردید، به‌راحتی می‌توانید از دو روش تماس با کارشناسان دماسایت و نیز ثبت سفارش در سایت ما استفاده کنید. در هریک از این موارد شما باید مشکل پیش آمده را شرح دهید تا نیازهای شما برای تعمیرکاران ثبت شود. اعزام تعمیرکار کولر گازی با ایجاد هماهنگی زمان با شما برای حضور تعمیرکار در محل همراه است و پس از حضور تعمیرکار تمامی اقدامات انجام خواهد شد.

تعمیرکاران متخصص

تعمیرات کلیه برندها

هزینه های منصفانه

تعویض قطعات اصلی

پشتیبانی خدمات

هماهنگ با زمان شما

اصلی ترین خدمات ما در سرویس و تعمیر اسپلیت

تعمیر مکپرسور داکت اسپلیت

تعمیر کمپرسور کولر گازی

تعمیر کمپرسور در صورت ایراد و ایجاد خرابی در آن یکی از مهمترین و تخصصی‌ترین بخش‌های تعمیر کولر گازی محسوب می‌شود.

شارژ گاز داکت اسپلیت

شارژ گاز کولر گازی

شارژ گاز کولر گازی باید توسط تعمیرکاران کولر گازی متخصص انجام شود، چون باید مراحل وکیوم و شارژ گاز با رعایت استاندارد کامل انجام شود.

تعمیرات کولر گازی

سرویس کولر گازی

تا حد امکان در نگهداری و تمیزکاری کولر گازی خود به صورت دوره ای کوتاهی نکنید این امر باعث افزایش میزان بازدهی دستگاه شما می شود.

نصب و راه اندازیداکت اسپلیت

نصب و راه اندازی کولر گازی

کارشناسان دماسایت با کسب دانش فنی به روز و با تکیه به سال ها تجربه و مهارت آماده ارائه کلیه خدمات نصب و راه اندازی  به شما عزیزان خواهند بود.

تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی

کولر گازی در فصل های مختلف نقش سرمایش و گرمایش محیط را به عهده دارد و تعمیرات در این قسمت بسیار کار پیچیده و و تجربه بالایی میطلبد.

تعمیر برد کولر گازی در تهران

تعمیر برد کولر گازی

تعمیر برد کولر گازی و همچنین تنظیم آن جزئی از تعمیر کولر گازی است که در بسیاری از مواقع با تنظیم و تعمیر بردکولر گازی مشکل برطرف می شود.

کارشناسان و تعمیرکار کولر گازی با تجربه و متخصص

 

هرگز وسایل گرانبهای خود را به دست شرکت های متفرقه و غیرمجاز نسپارید! کولرگازی ها جزو لوازمی هستند که با بالا رفتن قیمت آن ها باید مورد سرویس، نگهداری و تعمیر اصولی قرار بگیرند. شرکت دماسایت در کنار شماست تا کامل ترین خدمات را به شما هدیه دهد. مرکز تعمیرات کولر گازی دماسایت سالهاست که در زمینه عیب یابی و تعمیر کولرگازی دارای تجربه کاری درخشان می باشید و همیشه در تلاش بوده  تا بهترین خدمات تعمیر اسپلیت را به مشتریان ارائه دهید اگر تعمیر کولرگازی به صورت غیر اصولی و غیر کارشناسی برنامه ریزی و اجرا گردد باعث آسیب های غیر قابل جبران و هزینه های بسیار گزاف به کولرگازی می گردد.

کلیه سرویس کاران و  تعمیرکار کولرگازی که در این مجموعه فعالیت می کنند همگی در برترین اموزشگاه های سطح کشور علم لازم را در زمینه سرویس و تعمیر کولرگازی کسب کرده اند و از همه مهمتر دارای تجربه کاری درخشان می باشند . که هر کدام در تعمیرات اسپلیت دارای مهارت و تبحر خاصی می باشند. آنها در کمترین زمان ممکن به صورت تخصصی به عیب یابی دستگاه شما می پردازند آنگاه با توجه به تجربه کاری خود به تعمیر کولرگازی شما می پردازند.

سرویس کولرگازی

دماسایت کلیه خدمات خود را با کارشناسان و تکنسین آموزش دیده انجام می دهد تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن کولرگازی های خود را به حالت عادی برگردانید.متاسفانه در حال حاضر در بازار افرادی سودجو وجود دارند که ادعای تعمیرات کولر گازی را می کنند، در حالی که این تعمیر اسپلیت با دیگر بخش های تعمیرات ساختمان کاملا متفاوت است و هر شخصی را نمی توان تعمیرکار کولر گازی دانست، چرا توانایی تعمیر و شناخت سیستم برودتی داکت اسپلیت بسیار دشوار و زمان بر است.

کلیه خدمات تعمیر، نگهداری، نصب و فروش انواع کولرگازی در شرکت دماسایت با هزینه هایی به شدت رقابتی انجام می گیرند! ما در هزینه ها طرفدار شماییم و در تلاشیم با تعمیر قطعات تا جای ممکن از هزینه های سنگین تعویض قطعات بپرهیزیم. تنها در زمانی که قطعه ای قابل تعمیر نبود آن را تعویض می کنیم.

درخواست خدمات کولر گازی خود را ثبت کنید

از طریق یکی از روش های موجود در صفحه تماس با ما با یکی از کارشناسان ماارتباط برقرار کنید و یا سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

در چه مواردی نیاز به تعمیرات کولر گازی می باشد؟

کولرهای گازی عموما دارای عمر مفید بالایی هستند اما در بسیاری از مواقع این امکان وجود دارد که برخی قطعات آن‌ها به‌دلیل عدم استفاده از خدمات سرویس دوره‌ای و یا نگهداری نامناسب دچار خرابی شوند. در تمامی این موارد جای نگرانی وجود ندارد و تعمیرکار کولر گازی دماسایت در کمترین زمان قطعات نیازمند به تعمیر را سرویس می‌کنند و در صورت نیاز به تعویض، این اقدام انجام می‌شود. برخی از خرابی‌های رایج دیگر کولر گازی عبارتند از:

 • کم شدن پرتاب باد کولر
 • ریزش آب از کولر گازی
 • نشان دادن پیام‌های خطا
 • روشن نشدن کولر گازی
 • خرابی ریموت کنترل
 • یخ زدن پنل داخلی یا اواپراتور
 • کثیف بودن فیلتر هوای کولر گازی
 • تراز نبودن کولر گازی
 • داغ شدن کمپرسور کولر گازی
 • خرابی برد
 • برفک زدن کولر گازی
تعمیر اسپلیت

بهترین زمان تعمیرات اسپلیت

بهتر است که به طور کلی، سرویس کولر گازی به صورت دوره ای انجام شود و به خاطر اینکه، از این دستگاه هم در فصل تابستان و هم در فصل زمستان استفاده می‌شود در واقع همه وسیله‌های برقی بدون استثنا پس از مدتی که کار می‌کنند نیاز به سرویس دارند. همچنین کولر گازی هم پس از مدتی که کار می‌کند تعمیر اسپلیت باید برای آن انجام شود چرا که دچار اختلال در عملکرد آن شده و آن زمان باید تعمیر کولر گازی انجام شود.

وقتی کولر گازی در معرض گرد و خاک نمی باشد و هوا و مقدار ذرات خاک کم است و برای این مورد سالی ۱ بار تعمیرات  اسپیلت کافی است و سرویس پنل خارجی کولر گازی به صورت فصلی قبل از شروع فصل گرما و سرما کولر گازی  انجام شود و برای انجام این کار حتما از تعمیرکار کولر گازی متخصص کمک بگیرید.

تعمیر اسپیلت از برندهای مختلف

در بازار ایران برندهای متنوع و مشهور کولر گازی، در حال عرضه محصولات خود هستند. از جمله این برندها می‌توان به این موارد اشاره کرد: ال جی (LG)، اُجنرال (O’General)، جنرال (General)، سامسونگ (Sumsong)، گری (Gree)، بوش (Bosch)، میتسوبیشی (Mitsubishi)، دایکین (Daikin)، تراست (Trust)، هایسنس (Hisense)، نکست پلاس (Next Plus)، اسنوا، ایران رادیاتور و ایساتیس. دماسایت این افتخار را دارد که می‌تواند خدمات تعمیر انواع برندهای کولر گازی را به مشتریان خود ارائه دهد.

دماسایت ، بزرگترین و برترین مرکز تخصصی کولر گازی

0+
نفر کارشناس مجرب
0
پروژه های جاری
%0
تعمیر برندها مختلف
0+
پروؤه های موفق

 شارژ گاز کولر گازی

گاهی اوقات وقتی کولر گازی خنک نمی‌کند ممکن است سری به لوله‌های کندانسور بزنید و متوجه نشت گاز فریون شوید. دقت داشته باشید گاز فریون گازی خطرناک است؛ البته این خطر بیشتر در مواردی است که شما مدت‌ها این گاز را استنشاق کنید و با یک نشت جزئی مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

تشخیص این مشکل نیز راهکارهای متعددی دارد که برخی از آن‌ها تخصصی هستند. راه ساده این است که مقداری مایع ظرفشویی رقیق شده را روی لوله‌ها اسپری کنید که درصورت نشتی، حباب‌های ریزی ایجاد خواهد شد. برطرف کردن نشتی و شارژ دوباره گاز کولر گازی، قطعا کاری تخصصی است و هرگز نباید خودتان به این کار اقدام کنید.

یکی از اقدامات مهم در نگهداری از کولرگازی، شارژ گاز این دستگاه ها است. در صورت چک نکردن و شارژ نکردن گاز کولر گازی و استفاده از آن در طولانی مدت، به طور حتم کارایی دستگاه پایین می‌آید و شما با موارد زیر روبرو می‌شوید.

 • کولر گازی با اینکه روشن است اما باد گرم می‌زند.
 • ممکن است پنل داکت یخ بزند.
 • کمپرسور بسوزد و کار نکند، که در چنین مواردی شما نیاز به متخصص تعمیر کولر گازی دارید.
 • کندانسور هنگام روشن شدن با سرو صدای زیادی همراه است.

شارژ گاز کولر گازی یک کار تخصصی است و باید مانند سرویس و تعمیرات کولر گازی توسط نیروهای متخصص انجام شود. چرا که در صورت استاندارد شارژ نشدن گاز کولر گازی ممکن است باز هم باد گرم خارج کند و دوباره نیاز به شارژ مجدد داشته باشد.. زیاد یا کم شدن گاز، تاثیر خوبی در روند کار دستگاه نمی‌گذارد. شما می‌توانید برای شارژ گاز کولر گازی از تعمیرکار کولر گازی فعال در دماسایت کمک بگیرید و پیش از نهایی کردن سفارش خود، هزینه ارائه خدمات را دریافت کنید.

شارژ گاز داکت اسپلیت

دلایل خرابی‌های رایج کولر گازی و بررسی نیاز به تعمیر آن‌ها

در یک تابستان داغ هیچ‌چیز به اندازه خرابی کولر گازی آزاردهنده نیست و به‌سرعت باید برای تعمیر اسپلیت اقدام کرد. بعد از آشنایی با قطعات کولر گازی این احتمال وجود دارد که با مشاهده و درک برخی علائم بتوانیم تشخیص دهیم که کدام قطعه به‌درستی کار نمی‌کند و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. پیشنهاد ما همواره این است که در این زمان و در صورتی که از تخصص و تجربه کافی برای تعمیرات اسپلیت برخوردار نیستید، به‌هیچ‌وجه اقدام به بازکردن قطعات برای تعمیر کولرگازی نکنید. در این زمان کافی است با کارشناسان ما در مجموعه دماسایت تماس بگیرید تا در کمترین زمان تعمیر کار کولر گازی در محل شما خدمات مورد نیاز شما را ارائه دهد. در ادامه با برخی از خرابی‌های رایج کولر گازی و دلایل آن‌ها آشنا می‌شویم.

کولر گازی خنک نمی‌کند

خروج هوا از دریچه کولر گازی نشان می‌دهد که فن در حال کارکردن است اما این هوا خنک نیست. این مشکل دلایل بسیار متنوعی می‌تواند داشته باشد. ممکن است یکی از قطعات به‌درستی کار نکند و یا حتی ریموت کنترل دستگاه خراب باشد. با این حال برخی از مهم‌ترین دلایل بروز این مشکل عبارتند از:

 • نشت گاز مبرد
 • کثیف شدن لوله‌های مویین
 • عملکرد ضعیف فن کولر گازی
 • یخ زدن کویل در اواپراتور
 • خرابی کمپروسور

تنوع بالای دلایل بروز این مشکل دلیل محکمی است برای این‌که پیشنهاد کنیم در زمان و انرژی خود صرفه‌جویی کنید و بعد از یک بررسی کلی، با مجموعه دماسایت برای اعزام تعمیرکار کولر گازی ماهر تماس بگیرید و یا سفارش خود را برای تعمیرات کولر گازی در سایت ثبت کنید.

فن کولر گازی کار نمی‌کند

کولر گازی دارای دو فن است که یکی از آن‌ها با هوای درون اتاق در ارتباط است و دیگری وظیفه هدایت هوا را از روی کندانسور برعهده دارد تا آن را خنک کند. عملکرد نادرست هرکدام از این فن‌ها می‌تواند عملکرد کلی دستگاه را مختل کند. برای برطرف کردن این مشکل راهکارهایی وجود دارند که همگی تخصصی هستند. برای مثال بررسی خازن یکی از این راهکارها است و خازن‌ها معمولا دارای مقدار قابل توجهی الکتریسیته هستند و نباید به آن‌ها دست بزنید. سه راهکار دیگر برای عیب‌یابی فن کولر گازی وجود دارند که عبارتند از بررسی این قطعات:

 • سنسور کنترل دما
 • موتور فن
 • رله برد فن
 • بلبرینگ‌های الکتروموتور فن

کولر گازی خاموش نمی‌شود

مشکل خاموش نشدن کولر گازی معمولا به‌دلیل خرابی ترموستات است. ترموستات در کولر گازی مسئولیت ارسال فرمان به کمپرسور را برعهده دارد. وقتی فرمان قطع صادر نمی‌شود، موتور به‌طور مداوم کار می‌کند. کولرهای گازی دارای دو نوع ترموستات مکانیکی و الکترونیکی هستند و بررسی و تعمیر یا تعویض آن‌ها به تجربه بالا و مهارت نیاز دارد. به‌همین دلیل وقتی با چنین مشکلی روبه‌رو شدید بهتر است هرچه زودتر از طریق کانال‌های ارتباطی با دماسایت تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما برای عیب‌یابی و تعمیر این قطعه و بررسی موارد دیگر در محل حضور یابند.

هوای خروجی از اسپیلت، بوی بدی دارد

ممکن است کولر گازی شما از سرماسازی مناسبی برخوردار باشد اما هوای خروجی از آن بوی بدی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین دلایل بروز چنین مشکلی این است که لوله‌های خروج و هدایت آب ناشی از رطوبت هوا مسدود شده باشند. در چنین شرایطی عموما سینی کولر گازی از آب اشباع می‌شود و این آب عاملی برای تولید بوی بد می‌شود.

در چنین مواقعی بهترین کار کمک گرفتن از تعمیرکاران دماسایت برای تعميرات كولر گازي است. با اینحال شما برای پیشگیری از ایجاد بوی بد در کولر گازی باید هرازگاهی اقدام به تمیز کردن سینی کولر گازی کنید و یا از تعمیرکاران دماسایت برای انجام تعمیر کولر گازی کمک بخواهید که یکی از موارد این سرویس‌ها بررسی تمیزی سینی کولر گازی و مسدود نبودن لوله‌های خروج آب است.

کولر گازی صدای غیرمعمول دارد

گاهی پیش می‌آید که شما صداهای غیرمعمول از کولر گازی می‌شنوید و یا کولر گازی شما لرزش غیرمعمول دارد و این یعنی شما به خدمات تعمیرات کولر اسپیلت نیاز دارید. این مشکلات ممکن دلایل مختلفی داشته باشند. برای مثال این امکان وجود دارد که فن یونیت خارجی و یا فن یونیت داخلی کولر گازی، بالانس نباشد که در این صورت، صدایی ناهنجار تولید می‌کند. دلیل محتمل دیگر این است که پایه‌های کندانسور محکم نباشد. در چنین مواردی تعمیرکاران کولر گازی دماسایت اقدام به آچارکشی پایه‌های کندانسور و نیز بالانس کردن فن‌ها می‌کنند.

مهمترین اصول ما در دماسایت

سرعت در ارائه خدمات

یکی از اهداف اصلی ما در مرکز تعمیرات دماسایت، حضور به موقع و عدم اتلاف وقت مشتریان می باشد.

book

ارائه ضمانت

در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه پس از خروج تعمیرکار ما، شما  می توانید از خدمات تعمیر رایگان ما بهره مند شوید.

phone

مشاوره و پشتیبانی رایگان

اصلا یکی دیگر از اهداف ما در جهت سرعت بخشیدن به رفع مشکلات داکت اسپلیتشما، ارائه راهنمایی های لازم بصورت تلفنی می باشد.

اطمینان به دماسایت

 

ما در شرکت دماسایت، از تعمیرکاران مجرب و با تجربه بالا برای تعمیرات انواع سیستم های سرمایشی استفاده می کنیم. فراموش نکنید که ما یک شرکت مهندسی و  ثبت شده دارای تجربه بسیار بالا و رزومه موفق در زمینه تاسیساتی هستیم.  موارد زیر را در همه زمینه های تعمیرات و سرویس و نگهداری سیستم های تهویه مطبوع  ازما بخواهید:

 • برخورداری از ضمانت رسمی برای قطعات تعمیر شده و تحویل داغی
 • تصمین کیفیت تمامی کارهای صورت گرفته
 • امنیت اخلاقی و رعایت نکات اخلاق حرفه ای به دلیل نظارت مستمر
 • انجام تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن در نقاط مختلف تهران
فهرست