بزرگترین مرکز خدمات یخچال ایندزیت در تهران

 • تعمیر کندانسورهای یخچال فریزرهای شرکت ایندزیت
 • تعمیر کمپرسورهای یخچال‌های ایندزیت
 • تعمیر اواپراتور یخچال ایندزیت
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال ایندزیت

 • تعمیر سنسور دمای یخچال ایندزیت

 • تعمیر قطعات یخچال ایندزیت

 • سرویس و راه اندازی 
 • تعمیر یخچال ایندزیت در تهران 
 • تعمیر ترموستات یخچال ایندزیت

تعمیر یخچال ایندزیت | تعمیرات یخچال خود به یک مرکز تخصصی بسپارید

تعمیر یخچال ایندزیت توسط تعمیرکاران متخصص

یخچال‌های برند ایتالیایی ایندزیت از محبوب‌ترین انواع یخچال در ایران هستند. به همین خاطر تقاضا برای تعمیرات این یخچال‌ها بسیار بالا است. تعمیر و سرویس یخچال ایندزیت باید توسط تعمیرکاران مجرب انجام شود. چرا که قطعات این یخچال‌ها بسیار پیچیده هستند و تعمیرکاران بی‌تجربه و غیر متخصص نمی‌توانند آن‌ها را به‌خوبی تعمیر کنند. یک مرکز تخصصی تعمیر یخچال ایندزیت، باید تعمیرکاران مجربی داشته باشد تا کار تعمیر یخچال شما را بهترین شکل ممکن انجام دهند. همچنین از جمله ویژگی‌های دیگر این مرکز می‌توان به پشتیبانی شبانه‌روزی و ارائه خدمات تعمیر در محل اشاره کرد.

تعمیر یخچال ایندزیت

یخچال ایندزیت؛ قلب تپنده آشپزخانه شما

برندهای ایتالیایی مانند ایندزیت همواره در تولید انواع لوازم خانگی به‌خصوص یخچال تبحر زیادی داشته‌اند. به همین خاطر یخچال‌های برند ایندزیت از محبوب‌ترین‌ها در بازار ایران به‌شمار می‌آیند. راندمان کاری این یخچال‌ها بسیار بالا است و قطعات به‌کاررفته در آن‌ها کیفیت بالایی دارند. البته باید اشاره کرد که باوجود کیفیت بالا، یخچال‌های برند ایندزیت نیز به تعمیر یا سرویس نیاز پیدا خواهند کرد. به همین خاطر پیشنهاد می‌شود تعمیر و سرویس یخچال ایندزیت خود را به یک مرکز تخصصی و باسابقه مانند دماسایت بسپارید تا کار تعمیر یا سرویس آن به شکل اصولی و زیر نظر تعمیرکاران ماهر انجام شود.

دلیل برتر بودن دماسایت در ارائه خدمات تعمیر یخچال ایندزیت

مهم‌ترین مولفه تاثیرگذار در تعمیر اصولی یخچال، تجربه و تخصص تعمیرکار است. دماسایت به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز سرویس و تعمیر سیستم‌های برودتی و حرارتی، تنها از تعمیرکاران مجرب و ماهر در مجموعه خود استفاده می‌کند. به همین خاطر شما می‌توانید با خیالی راحت، تعمیر یخچال ایندزیت خود را به تعمیرکاران مجموعه ما بسپارید.

باید اشاره کرد که سرعت ارائه خدمات در دماسایت بسیار بالا است و تعمیرکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می‌شوند. همچنین تعمیرکاران دماسایت می‌توانند تمام یخچالها با برندهای مختلف را به‌آسانی و به‌صورت تخصصی تعمیر کنند. برای دریافت خدمات تعمیر یا سرویس یخچال ایندزیت تنها کافی است با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

تعمیرکاران متخصص

تعمیرات کلیه برندها

هزینه های منصفانه

تعویض قطعات اصلی

پشتیبانی خدمات

هماهنگ با زمان شما

به جرات می توانیم بگوییم که دماسایت به دلیل ویژگی های بی بدیل خود در نحوه قیمت دادن و سرعت عمل و تخصص و تجربه بالای کارشناسان تنها مرکز تخصصی سرویس یخچال ایندزیت و تعمیر یخچال ایندزیت است که توانسته حرفه ای ترین خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد و همیشه مورد رضایت و اعتماد مشتری واقع شود که این از افتخارات این مجموعه می باشد.

تعمیر یخچال یکی از پیچیده ترین قسمت های نگهداری می باشد که باید بتوان به تمام قسمت های یخچال اعم از مکانیک و الکتریکال مسلط بود و با توجه به شرایط عدم کارکرد مناسب یخچال تشخیص خرابی را داده و جهت خرابی آن بتوان راه کار جهت تعمیر یخچال ایندزیت عرضه کرد.

کارشناسان و تعمیرکار یخچال ایندزیت با تجربه و متخصص

 

اگر تعمیر یخچال به صورت غیر اصولی و غیر کارشناسی برنامه ریزی و اجرا گردد باعث آسیب های غیر قابل جبران و هزینه های بسیار گزاف به یخچال می گردد. ما در دماسایت  با بررسی مهندسی و دقیق و جز به جز یخچال، تعمیر یخچال ایندزیترا انجام می دهیم.

کلیه سرویس کاران و  تعمیرکار یخچال ایندزیت که در این مجموعه فعالیت می کنند همگی در برترین آموزشگاه های سطح کشور علم لازم را در زمینه نگهداری و تعمیر یخچال کسب کرده اند و از همه مهمتر دارای تجربه کاری درخشان می باشند. که هر کدام در عیب یابی یخچال ایندزیت دارای مهارت و تبحر خاصی می باشند. آنها در کمترین زمان ممکن به صورت تخصصی به عیب یابی دستگاه شما می پردازند آنگاه با توجه به تجربه کاری خود به سرویس یخچال ایندزیت و تعمیر یخچال ایندزیت شما می پردازند.

تعمیرات یخچال

یک تعمیرکار حرفه‌ای یخچال برای تعمیر این دستگاه‌ باید مراحل مختلفی را طی کند و به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشد. برای مثال تعمیرکاران برای تعمیر یخچال ایندزیت در ابتدا باید دلیل خرابی این دستگاه را پیدا کنند. در ادامه باید با بهترین ابزارها و به‌صورت کاملا حرفه‌ای، قطعه معیوب را باز کرده و آن را تعمیر یا تعویض کنند. تعمیر قطعات نیز باید به شکلی اصولی و مطابق با استانداردهای شرکت سازنده یخچال ایندزیت انجام شود.

متاسفانه در حال حاضر در بازار افرادی سودجو وجود دارند که ادعای تعمیرات یخچال ایندزیت را می کنند، در حالی که این تعمیرات با دیگر بخش های تعمیرات ساختمان کاملا متفاوت است و هر شخصی را نمی توان تعمیرکار یخچال دانست، چرا که توانایی تعمیر و شناخت سیستم برودتی یخچال بسیار دشوار و زمان بر است.

حتی مدارک فنی حرفه ای چندان قابل استناد نیست، چرا که یک دوره کوتاه مدت تعمیر یخچال برای آشنایی با یخچالها بسیار کم است و پروسه یادگیری سیستم های برودتی، چندین سال زمان و تلاش می طلبد و همچنین متاسفانه برخی از سازمان ها با دریافت مبلغی پول، اقدام به چاپ مدرک می نمایند.

درخواست خدمات یخچال ایندزیت خود را ثبت کنید

از طریق یکی از روش های موجود در صفحه تماس با ما با یکی از کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و یا سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

معرفی مهم‌ترین قطعات یخچال ایندزیت و دلایل خرابی آن‌ها

تنوع قطعات یخچال‌فریزرهای ایندزیت بسیار بالا است. از جمله این قطعات می‌توان به رله استارت، ترموستات، کندانسور، کمپرسور، اواپراتور، المنت حرارتی، گیربکس دیسپنسر، گیربکس یخ‌ساز و برد الکترونیکی اشاره کرد. تمام این قطعات نقش مهمی در عملکرد یخچال دارند اما برخی از آن‌ها مانند کمپرسور، کندانسور، اواپراتور و برد الکترونیکی با سیکل تبرید دستگاه در ارتباط هستند و خرابی آن‌ها به معنای قطع کامل خنک‌سازی یخچال خواهد بود. به همین خاطر در هنگام عیب‌یابی و تعمیر یخچال ایندزیت، باید سلامت این قطعات توسط یک تعمیرکار متخصص بررسی شود. با مهم‌ترین قطعات یخچال‌های برند ایندزیت و دلایل خرابی آن‌ها آشنا می‌شویم.

کمپرسور؛ مهم‌ترین عضو یخچال‌فریزرهای ایندزیت

کمپرسور یا موتور یخچال ایندزیت وظیفه تامین نیروی لازم برای چرخش گاز مبرد درون سیکل تبرید دستگاه را برعهده دارد. در واقع خرابی کمپرسور به معنای خرابی کل یخچال است. عموما احتمال خرابی این قطعه بسیار پایین می‌باشد و به همین خاطر شرکت‌های سازنده سلامت کمپرسورهای خود را تا 10 سال ضمانت می‌کنند. بااین‌حال براثر فشار بیش از اندازه، نوسان برق، کمبود گاز درون سیکل تبرید و یا بازگشت گاز به کمپرسور، این قطعه مهم می‌تواند خراب شود.

تعمیرات یخچال ایندزیت

برد الکترونیکی؛ مغز یخچال شما

سنسورهای زیادی مانند سنسور دیفراست و سنسور دما در یخچال‌های ایندزیت وجود دارند. این سنسورها اطلاعات خود را به برد الکترونیکی دستگاه ارسال می‌کنند و سپس برد با پردازش این اطلاعات، دستورات لازم را به دیگر قطعات مانند ترموستات یا نمایشگر یخچال ارسال می‌نماید. باید اشاره کرد که یخچال‌های مدرن برند ایندزیت، بدون برد الکترونیکی کار نمی‌کنند. اگر یخچال شما به‌صورت کامل خاموش شد، ممکن است برد الکترونیکی آن سوخته باشد. نوسان برق اصلی‌ترین دلیل خرابی این قطعه گران‌قیمت و کمیاب است.

اواپراتور؛ عامل سرمایش یخچال

یکی از مهم‌ترین قطعات یخچال‌فریزرهای برند ایندزیت، اواپراتور آن‌ها است. در واقع مایع مبرد با عبور از این قطعه، گرمای محیط یخچال را دریافت می‌کند و تبخیر می‌شود. این امر به این معنی است که فرایند تبادل حرارتی در سیکل تبرید یخچال‌های برند ایندزیت، درون اواپراتور انجام می‌شود. به همین خاطر این قطعه عامل اصلی سرمایش یخچال است. از جمله دلایل خرابی این قطعه می‌توان به گرفتگی لوله مویین، انجماد و خرابی سنسور دیفراست اشاره کرد.

کندانسور؛ عامل خنک‌سازی گاز مبرد

فشار و حرارت گاز مبرد با عبور از اواپراتور و کمپرسور افزایش پیدا می‌کنند. کندانسور وظیفه دارد تا دمای گاز مبرد را کاهش داده و آن را به مایع تبدیل کند تا برای مرحله بعدی سیکل تبرید آماده شود. کندانسور به شبکه‌ای از لوله‌های مسی گفته می‌شود که در پشت یخچال ایندزیت قرار دارند. وارد شدن ضربه و گرفتگی لوله از اصلی‌ترین دلایل خرابی کندانسور به‌شمار می‌آیند.

اصلی ترین خدمات ما در سرویس و تعمیر یخچال ایندزیت

تعمیر-کمپرسور-یخچال

تعمیر کمپرسور یخچال ایندزیت

کمپرسور یکی از مهمترین و تخصصی‌ترین بخش‌های تعمیر و نگهداری یک یخچال محسوب می‌شود.

تعمیر اواپراتور یخچال

تعمیر اواپراتور یخچال ایندزیت

عیب‌یابی اواپراتور باید توسط یک تعمیرکار یخچال ایندزیت که مهارت بالایی دارد، انجام شود.

تعمیر ترموستات یخچال

تعمیر ترموستات یخچال ایندزیت

قطعه ترموستات تاثیر بسیار زیادی روی عملکرد یخچال دارد و خرابی آن‌ می‌تواند عملکرد یخچال را به‌صورت کامل مختل کند.

یخچال ایندزیت

نصب ،راه اندازی یخچال ایندزیت

کارشناسان دماسایت با کسب دانش فنی به روز و با تکیه به سالها تجربه و مهارت آماده ارائه کلیه خدمات نصب و راه اندازی خواهند بود.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال

تعمیر برد الکترونیکی یخچال Indesit

عیب‌یابی یخچال خود را به دماسایت به‌عنوان برترین مرکز تعمیر و سرویس یخچال بسپارید.

تمیز کردن کندانسور یخچال

تمیز کردن کندانسور یخچال

کندانسور یخچال ایندزیت به عنوان بخشی از فرایند خنک کننده سیستم شناخته می شود و تمیز بودن آن بسیار به راندمان یخچال کمک می کند.

چرا باید تعمیر یخچال ایندزیت را به یک مرکز تخصصی تعمیرات سپرد؟

باتوجه به پیچیدگی قطعات داخلی یخچال‌های برند ایندزیت، این یخچال‌ها باید توسط یک تعمیرکار مجرب تعمیر یا سرویس شوند. از طرف دیگر یک تعمیرکار یخچال ایندزیت باید در تمام دوره‌های آموزشی تعمیرات یخچال‌های این برند شرکت کرده باشد تا بتواند به شکلی اصولی این یخچال‌ها را تعمیر کند. مجموعه دماسایت به‌عنوان برترین مرکز تعمیر یخچال ایندزیت، تنها از تعمیرکاران آموزش‌دیده‌ و حرفه‌ای برای تعمیر یخچال‌های شما استفاده می‌کند. از طرف دیگر مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و خدمات برتر، مجموعه دماسایت را به انتخاب اول مالکان یخچال‌های ایندزیت، برای تعمیر یخچال‌های خود تبدیل کرده است.

سرویس یخچال ایندزیت

برخی از این خدمات و ویژگی‌های برتر عبارت‌‌اند از:

 • ارائه خدمات تعمیر در محل: تعمیرکاران مجرب دماسایت می‌توانند برای تعمیرات یخچال شما، در منزلتان حاضر شوند. شما در هر منطقه از تهران که هستید، می‌توانید از خدمات تعمیر در محل مجموعه دماسایت استفاده کنید
 • ارائه گارانتی تعمیرات: باتوجه به تخصص و تجربه بسیار بالای تعمیرکاران ما، تمام خدمات آن‌ها شامل گارانتی است تا خیال شما از بابت کیفیت خدمات آن‌ها راحت باشد
 • انجام تعمیرات با منصفانه‌ترین نرخ: هزینه مولفه‌ای بسیار مهم در تعمیرات یخچال‌های ایندزیت است. به همین خاطر مجموعه ما هزینه خدمات خود را با منصفانه‌ترین نرخ مصاحبه می‌کند تا شما دغدغه‌ای از بابت پرداخت هزینه‌های تعمیر یخچال ایندزیت خود نداشته باشید.

هزینه تعمیرات یخچال ایندزیت

بسته به میزان خرابی، نوع قطعه مورد نیاز و نرخ روز ارز، هزینه تعمیرات یخچال ایندزیت می‌تواند متفاوت باشد. به همین خاطر نمی‌توان عددی دقیق برای هزینه‌های تعمیرات این یخچال‌ها مشخص کرد. هرچند که شما می‌توانید با کارشناسان دماسایت برای اطلاع از نرخ حدودی هزینه‌های یخچال خود تماس بگیرید. باید اشاره کرد که نرخ تمام هزینه‌های دما سایت با منصفانه‌ترین نرخ محاسبه می‌شوند.

تعمیرکار یخچال ایندزیت

دماسایت انتخاب اول شما برای تعمیر یخچال ایندزیت

باتوجه به کمیاب بودن یخچال‌های برند ایندزیت در بازار، بسیاری از تعمیرکاران روش تعمیر این یخچال‌ها را بلد نیستند. به همین خاطر شما باید تعمیر یخچال ایندزیت خود را به یک مرکز تخصصی تعمیرات سیستم‌های برودتی مانند دماسایت بسپارید. مجموعه ما بیش از 10 سال سابقه در تعمیر این نوع سیستم‌ها دارد و تعمیرکاران ما می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کار عیب‌یابی و تعمیر یخچال شما را در منزلتان انجام دهند. برای دریافت خدمات یا مشاوره می‌توانید با کارشناسان ما در دماسایت تماس بگیرید.

دماسایت ، بزرگترین و برترین مرکز تخصصی تعمیر یخچال ایندزیت

0+
نفر کارشناس مجرب
0
پروژه های جاری
%0
تعمیر برندها مختلف
0+
پروؤه های موفق

تعمیرکار یخچال ایندزیت باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

یخچالها دستگاه‌های بسیار پیچیده‌ای هستند و به همین خاطر تعمیر آن‌ها نیز پیچیدگی‌ها و دشواری‌های زیادی دارد. تعمیر یخچال باید توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود. چرا که آن‌ها به‌خوبی با تمام قطعات و سیستم این دستگاه‌ها آشنایی دارند و می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یخچال شما را تعمیر کنند.

شما با سپردن تعمیر یخچال خود به مراکز تعمیراتی معتبر مانند دماسایت، می‌توانید از بابت کیفیت خدمات و تعمیرات یخچال خود مطمئن باشید. باید اشاره کرد که برای تعمیر اصولی، تعمیرکاران باید با عیوب اصلی این دستگاه‌ها آشنایی داشته باشند تا بتوانند به‌سرعت، عیب‌یابی را انجام دهند.

اگر به دنبال سرویس کار ماهر هستید و یا می خواهید تعمیرکاری را با قیمت مناسب برای تعمیر یخچال ایندزیت در تهران پیدا کنید و انتظار دارید کار شما با بهترین شکل و طبق استاندارد های جهانی انجام شود

دماسایت بزرگترین مرکز تعمیر یخچال ایندزیت با داشتن تعمیر کار یخچال متخصص و با تجربه آماده ارائه کلیه خدمات سرویس و تعمیر یخچال در سراسر تهران و شهرستان ها می‌باشد ما با توجه به داشتن شعب فراوان در سراسر تهران در نزدیک‌ترین مکان به محل زندگی و کار شما قرار داریم و با اولین تماس شما یکی از بهترین و متخصص ترین تعمیرکاران یخچال شهر را برای عیب یابی و تعمیرات یخچال شما اعزام خواهیم کرد.

مهارت های لازم برای یک تعمیرکار یخچال عبارتند از :

 • تعمیر یا تعویض موتور یخچال
 • تعمیر یخساز و آبسردکن یخچال فریزر
 • تعویض یا تعمیر چراغ یخچال فریزر
 • برطرف کردن اتصالی های برق و مشکلات مربوط به آن
 • برطرف کردن خطر برق گرفتگی یخچال
 • تعویض قطعات معیوب یخچال با قطعات مرغوب و اورجینال
 • ارائه خدمات مربوط به قطعات داخلی یخچال های فریزر و تعمیر آن ها به جای تعویض و اعمال هزینه های مضاعف
 • تراز کردن یخچال در همان زمان نصب یخچال ها یا در موارد جا به جایی و برهم زدن تراز آن ها

مهمترین اصول ما در دماسایت

سرعت در ارائه خدمات

یکی از اهداف اصلی ما در مرکز تعمیرات دماسایت، حضور به موقع و عدم اتلاف وقت مشتریان می باشد.

book

ارائه ضمانت

در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه پس از خروج تعمیرکار ما، شما  می توانید از خدمات تعمیر رایگان ما بهره مند شوید.

phone

مشاوره و پشتیبانی رایگان

اصلاً یکی دیگر از اهداف ما در جهت سرعت بخشیدن به رفع مشکلات یخچال ایندزیت شما، ارائه راهنمایی های لازم بصورت تلفنی می باشد.

سرویس و نگهداری یخچال ایندزیت

 

مهندسانی که بر روی اجزای یخچال کار می ­کنند باید آموزش دیده و مجاز به انجام تغییرات باشند. تمام تعمیرات باید توسط سرویس کار یخچال ایندزیت مجاز و آموزش ­دیده صورت پذیرد. سرویس کار باید با اجزا و روش نصب کاملاً آشنا باشد.

یخچالها مانند سایر دستگاه ها متشکل از یک مجموعه متصل بهم از اجزا و قطعات است که در جهت رسیدن به یک هدف مشترک با هم در تعامل و ارتباط می باشند. با توجه به این تعریف مشخص است که خرابی در یک بخش دستگاه بر سایر قسمت ها تاثیر گذار بوده و موجب افت کارایی کل سیستم نیز می گردد.

یکی از خدمات تخصصی مجموعه دماسایت  ارائه ی سرویس و نگهداری یخچال به صورت دوره ای با بهترین کیفیت به همراه ضمانت اجرایی می باشد. ما با برخورداری از کادر فنی مجرب که متشکل است از تکنیسین های با تجربه و کارشناسان متخصص، آماده ی خدمت رسانی به متقاضیان محترم در استان البرز،تهران و توابع خواهیم بود .

تا حد امکان در نگهداری و سرویس یخچال خود به صورت دوره ای کوتاهی نکنید این امر باعث افزایش میزان بازدهی دستگاه شما می شود و همچنین با سرویس یخچال از پرداخت هزینه های سنگین تر جهت تعمیرات یخچال ایندزیت جلوگیری می کنید.

عیب یابی یخچال

چنانچه به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال در تهران هستید و می خواهید، این خدمات را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید، باید بدانید که ما تیم های مختلفی را در نقاط مختلف شهر داریم و به این ترتیب، می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل شما خواهند رسید.

اطمینان به دماسایت

 

ما در شرکت دماسایت، از تعمیرکاران مجرب و با تجربه بالا برای تعمیرات انواع سیستم های سرمایشی استفاده می کنیم. فراموش نکنید که ما یک شرکت مهندسی و ثبت شده دارای تجربه بسیار بالا و رزومه موفق در این زمینه هستیم.  موارد زیر را در همه زمینه های تعمیرات و سرویس و نگهداری یخچال  از ما بخواهید:

 • برخورداری از ضمانت رسمی برای قطعات تعمیر شده و تحویل داغی
 • تصمین کیفیت تمامی کارهای صورت گرفته
 • امنیت اخلاقی و رعایت نکات اخلاق حرفه ای به دلیل نظارت مستمر
 • انجام تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن در نقاط مختلف تهران
فهرست