بزرگترین مرکز خدمات یخچال بوش در تهران

 • تعمیر کندانسورهای یخچال فریزرهای شرکت بوش 
 • تعمیر کمپرسورهای یخچال‌های بوش 
 • تعمیر اواپراتور یخچال بوش
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال بوش

 • تعمیر سنسور دمای یخچال بوش

 • تعمیر قطعات یخچال بوش

 • سرویس و راه اندازی 
 • تعمیر یخچال بوش در تهران
 • تعمیر ترموستات یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش | بهترین مرکز تعمیرات این وسیله + هزینه خدمات

تعمیر یخچال بوش توسط مجرب‌ترین تعمیرکاران

برند بوش یکی از بزرگ‌ترین و بهترین تولیدکنندگان یخچال فریزر در جهان است. در ایران نیز یخچال‌های این برند مشتریان زیادی دارد و به همین خاطر تقاضا برای تعمیرات این وسیله بسیار بالا است. تعمیر یخچال بوش باید توسط تعمیرکاران مجرب انجام شود. چرا که تعمیر این وسیله فرایندی بسیار پیچیده و دشوار است و تعمیرکاران نابلد و کم‌تجربه نمی‌توانند یخچال بوش شما را به‌خوبی تعمیر کنند. یک مرکز تخصصی تعمیر یخچال بوش باید در کنار برخورداری از تعمیرکاران مجرب، پشتیبانی شبانه‌روزی و گارانتی تعمیرات نیز داشته باشد تا خیال شما از بابت کیفیت خدمات آن راحت باشد.

تعمیر یخچال بوش

یخچال بوش؛ از بهترین یخچال‌های بازار

شرکت آلمانی بوش سابقه بسیار خوبی در تولید انواع لوازم خانگی از جمله یخچال دارد. به همین خاطر است که یخچال‌های این شرکت آلمانی انتخاب اول بسیاری از افراد هستند. باید اشاره کرد که یخچال‌های برند بوش دوام بسیار بالایی دارند و از بهترین و باکیفیت‌ترین قطعات در ساخت آن‌ها استفاده شده است. با‌این‌حال این یخچال‌ها نیز می‌توانند به دلایل مختلف از جمله استفاده نادرست و یا پایان عمر مفید قطعات، خراب شوند. به همین خاطر آشنایی با یک مرکز تعمیرات یخچال بوش می‌تواند در مواقع خرابی این وسیله، برای شما بسیار مفید باشد.

دلیل برتر بودن دماسایت در ارائه خدمات تعمیر یخچال بوش

مهم‌ترین مولفه تاثیرگذار در تعمیر اصولی یخچال بوش، تجربه و تخصص تعمیرکار است. دماسایت به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز سرویس و تعمیر سیستم‌های برودتی و حرارتی، تنها از تعمیرکاران مجرب و ماهر در مجموعه خود استفاده می‌کند. به همین خاطر شما می‌توانید با خیالی راحت، تعمیر یخچال بوش خود را به تعمیرکاران مجموعه ما بسپارید.

باید اشاره کرد که سرعت ارائه خدمات در دماسایت بسیار بالا است و تعمیرکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می‌شوند. همچنین تعمیرکاران دماسایت می‌توانند تمام یخچالها با برندهای مختلف را به‌آسانی و به‌صورت تخصصی تعمیر کنند. برای دریافت خدمات تعمیر یا سرویس یخچال بوش تنها کافی است با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

تعمیرکاران متخصص

تعمیرات کلیه برندها

هزینه های منصفانه

تعویض قطعات اصلی

پشتیبانی خدمات

هماهنگ با زمان شما

به جرات می توانیم بگوییم که دماسایت به دلیل ویژگی های بی بدیل خود در نحوه قیمت دادن و سرعت عمل و تخصص و تجربه بالای کارشناسان تنها مرکز تخصصی سرویس یخچال بوش و تعمیر یخچال بوش است که توانسته حرفه ای ترین خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد و همیشه مورد رضایت و اعتماد مشتری واقع شود که این از افتخارات این مجموعه می باشد.

تعمیر یخچال بوش یکی از پیچیده ترین قسمت های نگهداری می باشد که باید بتوان به تمام قسمت های یخچال اعم از مکانیک و الکتریکال مسلط بود و با توجه به شرایط عدم کارکرد مناسب یخچال بوش تشخیص خرابی را داده و جهت خرابی آن بتوان راه کار جهت تعمیر یخچال بوش عرضه کرد.

کارشناسان و تعمیرکار یخچال بوش با تجربه و متخصص

 

اگر تعمیر یخچال بوش به صورت غیر اصولی و غیر کارشناسی برنامه ریزی و اجرا گردد باعث آسیب های غیر قابل جبران و هزینه های بسیار گزاف به یخچال بوش می گردد. ما در دماسایت  با بررسی مهندسی و دقیق و جز به جز یخچال بوش، تعمیر یخچال بوش را انجام می دهیم.

کلیه سرویس کاران و  تعمیرکار یخچال بوش که در این مجموعه فعالیت می کنند همگی در برترین آموزشگاه های سطح کشور علم لازم را در زمینه نگهداری و تعمیر یخچال بوش کسب کرده اند و از همه مهمتر دارای تجربه کاری درخشان می باشند. که هر کدام در عیب یابی یخچال بوش دارای مهارت و تبحر خاصی می باشند. آنها در کمترین زمان ممکن به صورت تخصصی به عیب یابی دستگاه شما می پردازند آنگاه با توجه به تجربه کاری خود به سرویس یخچال بوش و تعمیر یخچال بوش شما می پردازند.

تعمیرکار یخچال بوش

یک تعمیرکار حرفه‌ای یخچال بوش برای تعمیر این دستگاه‌ باید مراحل مختلفی را طی کند و به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشد. برای مثال تعمیرکاران برای تعمیر یخچال بوش در ابتدا باید دلیل خرابی این دستگاه را پیدا کنند. در ادامه باید با بهترین ابزارها و به‌صورت کاملا حرفه‌ای، قطعه معیوب را باز کرده و آن را تعمیر یا تعویض کنند. تعمیر قطعات نیز باید به شکلی اصولی و مطابق با استانداردهای شرکت سازنده یخچال بوش انجام شود.

متاسفانه در حال حاضر در بازار افرادی سودجو وجود دارند که ادعای تعمیرات یخچال بوش را می کنند، در حالی که این تعمیرات با دیگر بخش های تعمیرات ساختمان کاملا متفاوت است و هر شخصی را نمی توان تعمیرکار یخچال بوش دانست، چرا که توانایی تعمیر و شناخت سیستم برودتی یخچال بوش بسیار دشوار و زمان بر است.

حتی مدارک فنی حرفه ای چندان قابل استناد نیست، چرا که یک دوره کوتاه مدت تعمیر یخچال بوش برای آشنایی با یخچالها بسیار کم است و پروسه یادگیری سیستم های برودتی، چندین سال زمان و تلاش می طلبد و همچنین متاسفانه برخی از سازمان ها با دریافت مبلغی پول، اقدام به چاپ مدرک می نمایند.

درخواست خدمات یخچال بوش خود را ثبت کنید

از طریق یکی از روش های موجود در صفحه تماس با ما با یکی از کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و یا سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

دلیل خرابی مهم‌ترین قطعات یخچال بوش

به‌طور کلی یخچال‌های برند بوش پیچیدگی بسیار زیادی دارند و از قطعات مختلفی در ساخت آن‌ها استفاده شده است. از جمله مهم‌ترین این قطعات می‌توان به کمپرسور، اواپراتور، ترموستات و کندانسور اشاره کرد. هر یک از این قطعات تاثیر بسیار زیادی روی عملکرد یخچال دارند و خرابی هر یک از آن‌ها می‌تواند عملکرد یخچال بوش را به‌صورت کامل مختل کند.

شایان‌ذکر است که یخچال‌های بوش قطعات دیگری مانند رله استارت، سنسور دما و برد الکترونیکی دارند اما این قطعات جزو قطعات فرعی به‌شمار می‌آیند. هرچند که خرابی آن‌ها نیز می‌تواند باعث ازکارافتادن یخچال شما شود. عیب‌یابی قطعات یخچال باید توسط تکنسین‌های برتر انجام شود. به همین خاطر شما می‌توانید عیب‌یابی و تعمیر یخچال خود را به دماسایت به‌عنوان برترین مرکز تعمیر و سرویس یخچال بوش بسپارید. تکنسین‌های ما با نهایت دقت، کار تعمیر یخچال شما را انجام می‌دهند. با مهم‌ترین قطعات یخچال‌فریزرهای بوش و دلایل خرابی آن‌ها آشنا می‌شویم.

کندانسورهای یخچال‌فریزرهای شرکت بوش

یکی از مهم‌ترین قطعات داخلی یخچال‌های برند بوش، کندانسور آن‌ها است. درواقع یکی از مراحل اصلی سیکل تبرید یخچال یعنی انتقال حرارت از طریق این قطعه انجام می‌شود. گاز مبرد با جریان یافتن در کندانسور، حرارتی که از محیط یخچال جذب کرده را از دست می‌دهد و دوباره خنک می‌شود. این فرایند برای خنک‌سازی یخچال ضروری است و به همین خاطر در هنگام عیب‌یابی یخچال حتما باید سلامت کندانسور آن را بررسی کرد. از جمله دلایل خرابی کندانسور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کثیف شدن لوله‌ها و شبکه کندانسور
 • یخ‌زدگی لوله‌های داخلی کندانسور
 • گرفتگی لوله‌های کندانسور به علت وجود ذرات درشت درون گاز مبرد

کمپرسورهای یخچال‌های بوش و دلایل خرابی آن‌ها

قلب تپنده تمام سیستم تبریدی از جمله یخچال بوش، کمپرسور آن‌ها است. این قطعه وظیفه تامین نیروی لازم برای حرکت گاز مبرد درون سیکل تبرید را برعهده دارد. درواقع کمپرسور مانند قلب، گاز مبرد را درون رگ‌های یخچال پمپاژ می‌کند.

تعمیر قطعات یخچال بوش توسط تعمیرکار یخچال

فشار گاز مبرد با عبور از کمپرسور بسیار زیاد می‌شود و دمای آن نیز افزایش می‌یابد که در نهایت با ورود گاز به درون کندانسور، دمای آن‌ برای فرایند خنک‌سازی یخچال کاهش پیدا می‌کند. از جمله دلایل خرابی کمپرسور یخچال بوش می‌توان به نوسان برق، برگشت گاز به داخل کمپرسور، پایین بودن سطح گاز و خرابی اجزای داخلی آن مانند پیستون‌ها اشاره کرد. تعمیر کمپرسور یک کار بسیار تخصصی است و به همین خاطر اگر کمپرسور یخچال شما خراب شد، می‌توانید تعمیر آن را به دماسایت به‌عنوان بهترین و تخصصی‌ترین مرکز تعمیر یخچال بوش بسپارید.

اواپراتور یخچال بوش

بعد از خنک‌سازی گاز مبرد و تبدیل شدن آن به مایع در کندانسور، این گاز وارد لوله مویی و در نهایت اواپراتور یخچال می‌شود. در این قطعه تبادل گرمایی میان فضای داخلی یخچال فریزر و گاز مبرد انجام می‌شود. در نهایت گاز مبرد گرمای فضای داخلی یخچال را جذب می‌کند و سیکل تبرید ادامه پیدا می‌کند. به همین خاطر عیب‌یابی اواپراتور توسط یک تعمیرکار یخچال بوش که مهارت بالایی داشته باشد، اهمیت بسیار زیادی دارد. از جمله دلایل خرابی اواپراتور می‌توان به یخ‌زدن اواپراتور، خرابی سنسور دیفراست و در نهایت خرابی ترموستات اشاره کرد.

اصلی ترین خدمات ما در سرویس و تعمیر یخچال بوش

تعمیر-کمپرسور-یخچال

تعمیر کمپرسور یخچال بوش

تعمیر کمپرسور در صورت ایراد و ایجاد خرابی در آن یکی از مهمترین و تخصصی‌ترین بخش‌های تعمیر و نگهداری یک یخچال بوش محسوب می‌شود.

تعمیر اواپراتور یخچال

تعمیر اواپراتور یخچال بوش

عیب‌یابی اواپراتور باید توسط یک تعمیرکار یخچال بوش که مهارت بالایی دارد، انجام شود.

تعمیر ترموستات یخچال

تعمیر ترموستات یخچال بوش

قطعه ترموستات تاثیر بسیار زیادی روی عملکرد یخچال بوش دارد و خرابی آن‌ می‌تواند عملکرد یخچال بوش را به‌صورت کامل مختل کند.

نصب ،راه اندازی و نگهداری یخچال فریزر بوش

نصب ،راه اندازی یخچال بوش

کارشناسان دماسایت با کسب دانش فنی به روز و با تکیه به سالها تجربه و مهارت آماده ارائه کلیه خدمات نصب و راه اندازی خواهند بود.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال

تعمیر برد الکترونیکی یخچال Bosch

عیب‌یابی و تعمیر یخچال خود را به دماسایت به‌عنوان برترین مرکز تعمیر و سرویس یخچال بوش بسپارید.

تمیز کردن کندانسور یخچال

تمیز کردن کندانسور یخچال

کندانسور یخچال بوش به عنوان بخشی از فرایند خنک کننده سیستم شناخته می شود و تمیز بودن آن بسیار به راندمان یخچال بوش کمک می کند.

چرا باید تعمیر یخچال بوش را به یک مرکز تخصصی تعمیرات سپرد؟

فرایند تعمیر یخچال‌فریزرهای‌بوش پیچیدگی بسیار زیادی دارد. از طرف دیگر برای تعمیر این دستگاه در برخی موارد به تعویض قطعات نیاز است. به همین خاطر شما به خدمات یک مرکز تخصصی تعمیر یخچال‌بوش نیاز خواهید داشت. مرکزی که در کنار خدمات تعمیر حرفه‌ای، ویژگی‌های منحصربه‌فردی نیز داشته باشد. دماسایت به‌عنوان بهترین مرکز تعمیر یخچال می‌تواند خدمات ویژه‌ای به شما ارائه دهد.

کمپرسور، از قضا بیشترین میزان خرابی را نیز در میان سایر قطعات این سیستم دارد. اگر به دنبال یک شرکت تاسیساتی معتبر گرید دار برای تعمیر کمپرسور یخچال خود هستید، می توانید این خدمت را از دماسایت بخواهید. خرابی کمپرسور، یکی از مهمترین  و خاص ترین قسمت های تعمیرات یخچال‌بوش می باشد زیرا علت های خرابی کمپرسور یخچال به طور قطع خارج از عملکرد خود کمپرسور است و دلیل خرابی آن به یکی از اجزا یخچال و شرایط نادرست کارکرد یخچال برمی گردد.

تعمیر قطعات یخچال بوش توسط تعمیرکار یخچال

این خدمات عبارت‌اند از:

 • ارائه گارانتی تعمیرات
 • برخورداری از بهترین تعمیرکاران
 • ارائه خدمات تعمیر در محل
 • انجام تعمیرات با منصفانه‌ترین هزینه
 • استفاده از قطعات اورجینال و باکیفیت برای جایگزین کردن قطعات معیوب

هزینه تعمیر یخچال بوش چه‌قدر است؟

هزینه تعمیر یخچال بوش به مولفه‌های بسیار زیادی مانند نرخ روز ارز، میزان خرابی یخچال شما، قطعات مورد نیاز برای تعویض و البته نرخ تعمیرات بستگی دارد. به همین خاطر نمی‌تواند نرخ دقیق هزینه تعمیر یخچال را بیان کرد. هرچند که شما می‌توانید برای اطلاع از نرخ‌های تعمیرات مجموعه ما، با کارشناسمان تماس گرفته و نرخ حدودی تعمیر یخچال را از آن‌ها بپرسید. کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه‌روز آماده پاسخگویی به شما هستند.

تعمیرات یخچال بوش

برای تعمیر یخچال بوش دماسایت را انتخاب کنید

باتوجه به قیمت بسیار بالای یخچال‌های برند بوش، تعمیر این لوازم خانگی برقی را باید به تعمیرکاران متخصص و مجرب سپرد. مجموعه دماسایت به‌عنوان یکی از برترین مراکز تعمیرات یخچال بوش، تعمیرکاران خود را از میان بهترین و باتجربه‌ترین‌ها انتخاب کرده است تا خیال شما از بابت کیفیت کار آن‌ها راحت باشد. شما برای دریافت خدمات مجموعه ما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با کارشناسان دماسایت تماس بگیرید. تعمیرکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می‌شوند تا کار عیب‌یابی و تعمیر یخچال شما را انجام دهند.

دماسایت ، بزرگترین و برترین مرکز تخصصی تعمیر یخچال بوش

0+
نفر کارشناس مجرب
0
پروژه های جاری
%0
تعمیر برندها مختلف
0+
پروؤه های موفق

تعمیرکار یخچال بوش باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

یخچالها دستگاه‌های بسیار پیچیده‌ای هستند و به همین خاطر تعمیر آن‌ها نیز پیچیدگی‌ها و دشواری‌های زیادی دارد. تعمیر یخچال بوش باید توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود. چرا که آن‌ها به‌خوبی با تمام قطعات و سیستم این دستگاه‌ها آشنایی دارند و می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یخچال شما را تعمیر کنند.

شما با سپردن تعمیر یخچال خود به مراکز تعمیراتی معتبر مانند دماسایت، می‌توانید از بابت کیفیت خدمات و تعمیرات یخچال خود مطمئن باشید. باید اشاره کرد که برای تعمیر اصولی، تعمیرکاران باید با عیوب اصلی این دستگاه‌ها آشنایی داشته باشند تا بتوانند به‌سرعت، عیب‌یابی را انجام دهند.

اگر به دنبال سرویس کار ماهر هستید و یا می خواهید تعمیرکاری را با قیمت مناسب برای تعمیر یخچال بوش در تهران پیدا کنید و انتظار دارید کار شما با بهترین شکل و طبق استاندارد های جهانی انجام شود

دماسایت بزرگترین مرکز تعمیر یخچال بوش با داشتن تعمیر کار یخچال متخصص و با تجربه آماده ارائه کلیه خدمات سرویس و تعمیر یخچال بوش در سراسر تهران و شهرستان ها می‌باشد ما با توجه به داشتن شعب فراوان در سراسر تهران در نزدیک‌ترین مکان به محل زندگی و کار شما قرار داریم و با اولین تماس شما یکی از بهترین و متخصص ترین تعمیرکاران یخچال بوش شهر را برای عیب یابی و تعمیرات یخچال شما اعزام خواهیم کرد.

مهارت های لازم برای یک تعمیرکار یخچال عبارتند از :

 • تعمیر یا تعویض موتور یخچال
 • تعمیر یخساز و آبسردکن یخچال فریزر
 • تعویض یا تعمیر چراغ یخچال فریزر
 • برطرف کردن اتصالی های برق و مشکلات مربوط به آن
 • برطرف کردن خطر برق گرفتگی یخچال
 • تعویض قطعات معیوب یخچال با قطعات مرغوب و اورجینال
 • ارائه خدمات مربوط به قطعات داخلی یخچال های فریزر و تعمیر آن ها به جای تعویض و اعمال هزینه های مضاعف
 • تراز کردن یخچال در همان زمان نصب یخچال ها یا در موارد جا به جایی و برهم زدن تراز آن ها

مهمترین اصول ما در دماسایت

سرعت در ارائه خدمات

یکی از اهداف اصلی ما در مرکز تعمیرات دماسایت، حضور به موقع و عدم اتلاف وقت مشتریان می باشد.

book

ارائه ضمانت

در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه پس از خروج تعمیرکار ما، شما  می توانید از خدمات تعمیر رایگان ما بهره مند شوید.

phone

مشاوره و پشتیبانی رایگان

اصلاً یکی دیگر از اهداف ما در جهت سرعت بخشیدن به رفع مشکلات یخچال بوش شما، ارائه راهنمایی های لازم بصورت تلفنی می باشد.

سرویس و نگهداری یخچال بوش

 

مهندسانی که بر روی اجزای یخچال کار می ­کنند باید آموزش دیده و مجاز به انجام تغییرات باشند. تمام تعمیرات باید توسط سرویس کار یخچال بوش مجاز و آموزش ­دیده صورت پذیرد. سرویس کار باید با اجزا و روش نصب کاملاً آشنا باشد.

یخچالها مانند سایر دستگاه ها متشکل از یک مجموعه متصل بهم از اجزا و قطعات است که در جهت رسیدن به یک هدف مشترک با هم در تعامل و ارتباط می باشند. با توجه به این تعریف مشخص است که خرابی در یک بخش دستگاه بر سایر قسمت ها تاثیر گذار بوده و موجب افت کارایی کل سیستم نیز می گردد.

یکی از خدمات تخصصی مجموعه دماسایت  ارائه ی سرویس و نگهداری یخچال بوش به صورت دوره ای با بهترین کیفیت به همراه ضمانت اجرایی می باشد. ما با برخورداری از کادر فنی مجرب که متشکل است از تکنیسین های با تجربه و کارشناسان متخصص، آماده ی خدمت رسانی به متقاضیان محترم در استان البرز،تهران و توابع خواهیم بود .

تا حد امکان در نگهداری و سرویس یخچال خود به صورت دوره ای کوتاهی نکنید این امر باعث افزایش میزان بازدهی دستگاه شما می شود و همچنین با سرویس یخچال از پرداخت هزینه های سنگین تر جهت تعمیرات یخچال جلوگیری می کنید.

تعمیر یخچال بوش

چنانچه به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال در تهران هستید و می خواهید، این خدمات را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید، باید بدانید که ما تیم های مختلفی را در نقاط مختلف شهر داریم و به این ترتیب، می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل شما خواهند رسید.

اطمینان به دماسایت

 

ما در شرکت دماسایت، از تعمیرکاران مجرب و با تجربه بالا برای تعمیرات انواع سیستم های سرمایشی استفاده می کنیم. فراموش نکنید که ما یک شرکت مهندسی و ثبت شده دارای تجربه بسیار بالا و رزومه موفق در این زمینه هستیم.  موارد زیر را در همه زمینه های تعمیرات و سرویس و نگهداری یخچال  از ما بخواهید:

 • برخورداری از ضمانت رسمی برای قطعات تعمیر شده و تحویل داغی
 • تصمین کیفیت تمامی کارهای صورت گرفته
 • امنیت اخلاقی و رعایت نکات اخلاق حرفه ای به دلیل نظارت مستمر
 • انجام تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن در نقاط مختلف تهران
فهرست