بزرگترین مرکز خدمات یخچال جنرال الکتریک در تهران

 • تعمیر کندانسورهای یخچال فریزرهای شرکت جنرال الکتریک
 • تعمیر کمپرسورهای یخچال‌های جنرال الکتریک
 • تعمیر اواپراتور یخچال جنرال الکتریک
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک
 • تعمیر سنسور دمای یخچال جنرال الکتریک
 • تعمیر قطعات یخچال جنرال الکتریک
 • سرویس و راه اندازی یخچال جنرال الکتریک
 • تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران 
 • تعمیر ترموستات یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک | بهترین مرکز تعمیرات تخصصی این وسیله کدام است؟

تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود را به حرفه‌ای‌ها بسپارید

یکی از محبوب‌ترین یخچال‌های بازار، یخچال‌های برند آمریکایی جنرال الکتریک است. چرا که این یخچال‌ها کیفیت بسیار بالایی دارند و امکانت آن‌ها نیز بی‌نظیر است. تعمیر و سرویس یخچال جنرال الکتریک باید توسط مراکز تخصصی تعمیرات این یخچال انجام شود. چرا که فرایند تعمیر یخچال جنرال الکتریک بسیار پیچیده است و به تخصص بسیار زیادی نیاز دارد. یک مرکز تعمیراتی برتر باید در کنار ارائه خدمات تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، ویژگی‌هایی مانند پشتیبانی شبانه‌روزی و گارانتی تعمیرات نیز داشته باشد.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

یخچال جنرال الکتریک؛ نامی درخشان در صنعت یخچال‌سازی

یخچال فریزر مهم‌ترین عضو هر آشپزخانه‌ای است و به همین خاطر باید در انتخاب و خرید آن نهایت دقت را داشته باشید. یکی از محبوب‌ترین برندهای تولیدکننده یخچال در جهان، شرکت آمریکایی و چندملیتی جنرال الکتریک است. یخچال‌های این برند کیفیت بالایی دارند و افراد می‌توانند با خیال راحت تا سال‌ها از این یخچال‌ها استفاده کنند. با‌این‌حال در برخی موارد یخچال‌های جنرال الکتریک نیز به تعمیر یا سرویس نیاز پیدا می‌کنند. در این صورت پیشنهاد می‌شود کار تعمیر یا سرویس یخچال خود را به یک تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک بسپارید تا به‌صورت تخصصی انجام شود. مجموعه ما یعنی دماسایت، از بهترین و مجرب‌ترین تعمیرکاران برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما استفاده می‌کند.

دلیل برتر بودن دماسایت در ارائه خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک

مهم‌ترین مولفه تاثیرگذار در تعمیر اصولی یخچال، تجربه و تخصص تعمیرکار است. دماسایت به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز سرویس و تعمیر سیستم‌های برودتی و حرارتی، تنها از تعمیرکاران مجرب و ماهر در مجموعه خود استفاده می‌کند. به همین خاطر شما می‌توانید با خیالی راحت، تعمیر یخچال General Electric خود را به تعمیرکاران مجموعه ما بسپارید.

باید اشاره کرد که سرعت ارائه خدمات در دماسایت بسیار بالا است و تعمیرکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می‌شوند. همچنین تعمیرکاران دماسایت می‌توانند تمام یخچالها با برندهای مختلف را به‌آسانی و به‌صورت تخصصی تعمیر کنند. برای دریافت خدمات تعمیر یا سرویس یخچال جنرال الکتریک تنها کافی است با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

تعمیرکاران متخصص

تعمیرات کلیه برندها

هزینه های منصفانه

تعویض قطعات اصلی

پشتیبانی خدمات

هماهنگ با زمان شما

به جرات می توانیم بگوییم که دماسایت به دلیل ویژگی های بی بدیل خود در نحوه قیمت دادن و سرعت عمل و تخصص و تجربه بالای کارشناسان تنها مرکز تخصصی سرویس یخچال جنرال الکتریک و تعمیر یخچال جنرال الکتریک است که توانسته حرفه ای ترین خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد و همیشه مورد رضایت و اعتماد مشتری واقع شود که این از افتخارات این مجموعه می باشد.

تعمیر یخچال یکی از پیچیده ترین قسمت های نگهداری می باشد که باید بتوان به تمام قسمت های یخچال اعم از مکانیک و الکتریکال مسلط بود و با توجه به شرایط عدم کارکرد مناسب یخچال تشخیص خرابی را داده و جهت خرابی آن بتوان راه کار جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک عرضه کرد.

کارشناسان و تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک با تجربه و متخصص

 

اگر تعمیر یخچال جنرال الکتریک به صورت غیر اصولی و غیر کارشناسی برنامه ریزی و اجرا گردد باعث آسیب های غیر قابل جبران و هزینه های بسیار گزاف به یخچال جنرال الکتریک می گردد. ما در دماسایت  با بررسی مهندسی و دقیق و جز به جز یخچال، تعمیر یخچال جنرال الکتریک را انجام می دهیم.

کلیه سرویس کاران و  تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک که در این مجموعه فعالیت می کنند همگی در برترین آموزشگاه های سطح کشور علم لازم را در زمینه نگهداری و تعمیر یخچال جنرال الکتریک کسب کرده اند و از همه مهمتر دارای تجربه کاری درخشان می باشند. که هر کدام در عیب یابی یخچال جنرال الکتریک دارای مهارت و تبحر خاصی می باشند. آنها در کمترین زمان ممکن به صورت تخصصی به عیب یابی دستگاه شما می پردازند آنگاه با توجه به تجربه کاری خود به سرویس و تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما می پردازند.

تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک

یک تعمیرکار حرفه‌ای یخچال برای تعمیر این دستگاه‌ باید مراحل مختلفی را طی کند و به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشد. برای مثال تعمیرکاران برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک در ابتدا باید دلیل خرابی این دستگاه را پیدا کنند. در ادامه باید با بهترین ابزارها و به‌صورت کاملا حرفه‌ای، قطعه معیوب را باز کرده و آن را تعمیر یا تعویض کنند. تعمیر قطعات نیز باید به شکلی اصولی و مطابق با استانداردهای شرکت سازنده یخچال جنرال الکتریک انجام شود.

متاسفانه در حال حاضر در بازار افرادی سودجو وجود دارند که ادعای تعمیرات یخچال را می کنند، در حالی که این تعمیرات با دیگر بخش های تعمیرات ساختمان کاملا متفاوت است و هر شخصی را نمی توان تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک دانست، چرا که توانایی تعمیر و شناخت سیستم برودتی یخچال جنرال الکتریک بسیار دشوار و زمان بر است.

حتی مدارک فنی حرفه ای چندان قابل استناد نیست، چرا که یک دوره کوتاه مدت تعمیر یخچال جنرال الکتریک برای آشنایی با یخچالها بسیار کم است و پروسه یادگیری سیستم های برودتی، چندین سال زمان و تلاش می طلبد و همچنین متاسفانه برخی از سازمان ها با دریافت مبلغی پول، اقدام به چاپ مدرک می نمایند.

درخواست خدمات یخچال جنرال الکتریک خود را ثبت کنید

از طریق یکی از روش های موجود در صفحه تماس با ما با یکی از کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و یا سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

معرفی مهم‌ترین قطعات یخچال جنرال الکتریک و بررسی دلایل خرابی آن‌ها

اولین مرحله عیب‌یابی اصولی یخچال جنرال الکتریک، شناخت قطعات این وسیله و دلایل خرابی آن‌ها است. درواقع این قطعات نقش بسیار مهمی در فرایند خنک‌سازی یخچال دارند و خرابی هر یک از آن‌ها می‌تواند سیکل سرمایش یخچال جنرال الکتریک را به‌طور کلی مختل کند. از جمله این قطعات می‌توان به برد الکترونیکی، ترموستات، اواپراتور و کمپرسور اشاره کرد. عیب‌یابی و تعمیر این قطعات نیز باید توسط تعمیرکاران مجرب انجام شود. با مهم‌ترین قطعات یخچال‌فریزرهای جنرال الکتریک و دلایل خرابی آن‌ها آشنا می‌شویم.

ترموستات یخچال جنرال الکتریک

یکی از مهم‌ترین قطعات نیمه مکانیکی یخچال‌های برند جنرال الکتریک، ترموستات آن‌ها است. همان‌طور که می‌دانید یخچال‌ها با محدوده‌های دمایی متفاوتی کار می‌کنند. به همین خاطر باید فعالیت کمپرسور آن‌ها را محدود کرد. زمانی که دمای داخلی یخچال به محدوده دمایی مشخص شده می‌رسد، ترموستات یخچال جنرال الکتریک، برق کمپرسور را قطع می‌کند تا دمای یخچال از محدوده مشخص شده پایین‌تر نرود. باید اشاره کرد که این کار با ارسال اطلاعات توسط سنسور دما به برد الکترونیکی و سپس دستور برد به ترموستات انجام می‌شود. اصلی‌ترین دلیل خرابی ترموستات یخچال، پاین عمر مفید آن است. هرچند که در یخچال‌های مدرن نوسان برق نیز می‌تواند باعث خرابی این قطعه مهم شود.

برد الکترونیکی یخچال

مغز متفکر یخچال‌های مدرن جنرال الکتریک، برد الکترونیکی آن‌ها است. در واقع اطلاعات تمام سنسورها مانند سنسور دما و رطوبت به این قطعه ارسال می‌شود و سپس برد الکترونیکی دستورات لازم را به قطعاتی مانند المنت حرارتی و یا ترموستات ارسال می‌کند. البته باید اشاره کرد که یخچال‌های قدیمی جنرال الکتریک، برد الکترونیکی ندارند و به همین خاطر برای تعمیر آن‌ها به عیب‌یابی این قطعه نیازی نخواهد بود.

اصلی‌ترین دلیل خرابی برد الکترونیکی، نوسان برق است. به همین خاطر پیشنهاد می‌شود از محافظ برق برای اتصال یخچال خود به جریان برق شهری استفاده کنید. باید اشاره کرد که تعمیر برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک، ممکن نیست و شما باید یک برد جدید برای یخچال خود خریداری کنید.

اواپراتور؛ از قطعات مهم در تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

سیکل تبرید یخچال‌های برند جنرال الکتریک، پیچیدگی بسیار زیادی دارند. برای مثال گاز مبرد در این سیکل بعد از خروج از کندانسور حالت مایع دارد و در اواپراتور به گاز تبدیل می‌شود. درواقع در اواپراتور، مایع مبرد گرمای محیط داخلی یخچال را دریافت می‌کند و تبخیر می‌شود. به این فرایند، سیکل تبرید گفته می‌شود. به همین خاطر است که اواپراتور نقشی مهم در عملکرد یخچال جنرال الکتریک دارد.

از اصلی‌ترین دلایل خرابی اواپراتور یخچال‌های این برند می‌توان به یخ‌زدن آن و گرفتگی لوله مویین اشاره کرد. هرچند که خرابی سنسور دیفراست نیز می‌تواند باعث خرابی اواپراتور شود. اگر این قطعه مهم یخچال شما خراب شد، می‌توانید تعمیر آن را به دماسایت به‌عنوان بهترین مرکز تعمیر یخچال جنرال الکتریک بسپارید.

کمپرسور یخچال

موتور یا کمپرسور یخچال مهم‌ترین قطعه داخلی این وسیله به‌شمار می‌آید. چرا که نیروی لازم برای حرکت گاز مبرد در سیکل تبرید را تامین می‌کند. بدون کمپرسور یخچال شما خنک نمی‌شود و به همین خاطر در هنگام تعمیر یخچال جنرال الکتریک، حتما باید عیب‌یابی کمپرسور را در مرحله اول انجام داد. از مهم‌ترین دلایل خرابی کمپرسور یخچال می‌توان به وارد شدن فشار بیش از حد، افزایش دمای بیرونی یخچال، کثیفی خروجی هوای این قطعه و برگشت گاز مبرد به داخل آن اشاره کرد.

اصلی ترین خدمات ما در سرویس و تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر-کمپرسور-یخچال

تعمیر کمپرسور یخچال جنرال الکتریک

تعمیرکمپرسور یکی از مهمترین بخش‌های تعمیر و نگهداری یک یخچال محسوب می‌شود.

تعمیر اواپراتور یخچال

تعمیر اواپراتور یخچال جنرال الکتریک

عیب‌یابی اواپراتور باید توسط یک تعمیرکار یخچال که مهارت بالایی دارد، انجام شود.

تعمیر ترموستات یخچال

تعمیر ترموستات یخچال

قطعه ترموستات تاثیر بسیار زیادی روی عملکرد یخچال دارد و خرابی آن‌ می‌تواند عملکرد یخچال را به‌صورت کامل مختل کند.

یخچال جنرال الکتریک

نصب ،راه اندازی یخچال

کارشناسان دماسایت با کسب دانش فنی به روز و با تکیه به سالها تجربه و مهارت آماده ارائه کلیه خدمات نصب و راه اندازی خواهند بود.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال

تعمیر برد الکترونیکی یخچال General Electric

عیب‌یابی و تعمیر یخچال خود را به دماسایت به‌عنوان برترین مرکز تعمیر و سرویس یخچال بسپارید.

تمیز کردن کندانسور یخچال

تمیز کردن کندانسور یخچال

کندانسور یخچال به عنوان بخشی از فرایند خنک کننده سیستم شناخته می شود و تمیز بودن آن بسیار به راندمان یخچال کمک می کند.

چرا باید تعمیر یخچال جنرال الکتریک را به یک مرکز تخصصی سپرد؟

یک ضرب‌المثل قدیمی وجود دارد که می‌گوید کار را باید به کاردان سپرد. شما نیز باید تعمیر یخچال جنرال‌الکتریک خود را به یک مرکز تعمیرات تخصصی این یخچال مانند دماسایت بسپارید. چرا که دماسایت با ارائه خدمات متنوع، می‌تواند کار تعمیر یخچال جنرال الکتریک را برای شما آسان کند.

مرکز تعمیرات تخصصی یخچال جنرال الکتریک

این خدمات منحصر‌به‌فرد مجموعه دماسایت عبارت‌اند از:

 • خدمات تعمیرات در محل: شما در هر منطقه از تهران که باشید، می‌توانید از خدمات تعمیر در محل مجموعه دماسایت استفاده کنید
 • ارائه گارانتی پس از انجام تعمیرات: باتوجه به مهارت بالای تعمیرکاران دماسایت، تمام خدمات مجموعه ما با گارانتی ارائه می‌شوند تا خیال شما از بابت کیفیت تعمیرات راحت باشد
 • برخورداری از تعمیرکاران ماهر و متعهد: تمام تعمیرکاران مجموعه ما از میان بهترین‌ها دست‌چین شده‌اند تا خیال شما از بابت تخصص و تجربه آن‌ها راحت باشد

هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در مرکز تخصصی تعمیرات

باتوجه به مولفه‌های مختلفی که روی هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک تاثیر می‌گذارند، نمی‌توان عددی دقیق برای هزینه تعمیرات این وسیله اعلام کرد. برای مثال میزان خرابی یخچال شما می‌تواند روی کم شدن یا زیاد شدن هزینه‌های آن تاثیر بسیار زیادی بگذارد. به همین خاطر شما می‌توانید برای دریافت نرخ حدودی هزینه‌های تعمیرات، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود را به دماسایت بسپارید

دماسایت با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیر انواع سیستم‌های برودتی از جمله یخچال‌فریزرها یک مرکز تخصصی برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک است. شما می‌توانید با خیال راحت تعمیر یخچال خود را به دست تعمیرکاران مجرب مجموعه ما بسپارید تا آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن کار عیب‌یابی و تعمیر آن را در محل شما انجام دهند. برای اطلاع از هزینه‌های تعمیرات نیز می‌توانید با کارشناسان دماسایت تماس بگیرید.

دماسایت ، بزرگترین و برترین مرکز تخصصی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

0+
نفر کارشناس مجرب
0
پروژه های جاری
%0
تعمیر برندها مختلف
0+
پروؤه های موفق

تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

یخچالها دستگاه‌های بسیار پیچیده‌ای هستند و به همین خاطر تعمیر آن‌ها نیز پیچیدگی‌ها و دشواری‌های زیادی دارد. تعمیر یخچال باید توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود. چرا که آن‌ها به‌خوبی با تمام قطعات و سیستم این دستگاه‌ها آشنایی دارند و می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یخچال شما را تعمیر کنند.

شما با سپردن تعمیر یخچال خود به مراکز تعمیراتی معتبر مانند دماسایت، می‌توانید از بابت کیفیت خدمات و تعمیرات یخچال خود مطمئن باشید. باید اشاره کرد که برای تعمیر اصولی، تعمیرکاران باید با عیوب اصلی این دستگاه‌ها آشنایی داشته باشند تا بتوانند به‌سرعت، عیب‌یابی را انجام دهند.

اگر به دنبال سرویس کار ماهر هستید و یا می خواهید تعمیرکاری را با قیمت مناسب برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران پیدا کنید و انتظار دارید کار شما با بهترین شکل و طبق استاندارد های جهانی انجام شود

دماسایت بزرگترین مرکز تعمیر یخچال با داشتن تعمیر کار یخچال متخصص و با تجربه آماده ارائه کلیه خدمات سرویس و تعمیر یخچال جنرال الکتریک در سراسر تهران و شهرستان ها می‌باشد ما با توجه به داشتن شعب فراوان در سراسر تهران در نزدیک‌ترین مکان به محل زندگی و کار شما قرار داریم و با اولین تماس شما یکی از بهترین و متخصص ترین تعمیرکاران یخچال General Electric شهر را برای عیب یابی و تعمیرات یخچال شما اعزام خواهیم کرد.

مهارت های لازم برای یک تعمیرکار یخچال عبارتند از :

 • تعمیر یا تعویض موتور یخچال
 • تعمیر یخساز و آبسردکن یخچال فریزر
 • تعویض یا تعمیر چراغ یخچال فریزر
 • برطرف کردن اتصالی های برق و مشکلات مربوط به آن
 • برطرف کردن خطر برق گرفتگی یخچال
 • تعویض قطعات معیوب یخچال با قطعات مرغوب و اورجینال
 • ارائه خدمات مربوط به قطعات داخلی یخچال های فریزر و تعمیر آن ها به جای تعویض و اعمال هزینه های مضاعف
 • تراز کردن یخچال در همان زمان نصب یخچال ها یا در موارد جا به جایی و برهم زدن تراز آن ها

مهمترین اصول ما در دماسایت

سرعت در ارائه خدمات

یکی از اهداف اصلی ما در مرکز تعمیرات دماسایت، حضور به موقع و عدم اتلاف وقت مشتریان می باشد.

book

ارائه ضمانت

در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه پس از خروج تعمیرکار ما، شما  می توانید از خدمات تعمیر رایگان ما بهره مند شوید.

phone

مشاوره و پشتیبانی رایگان

اصلاً یکی دیگر از اهداف ما در جهت سرعت بخشیدن به رفع مشکلات یخچال شما، ارائه راهنمایی های لازم بصورت تلفنی می باشد.

سرویس و نگهداری یخچال جنرال الکتریک

 

مهندسانی که بر روی اجزای یخچال کار می ­کنند باید آموزش دیده و مجاز به انجام تغییرات باشند. تمام تعمیرات باید توسط سرویس کار یخچال جنرال الکتریک مجاز و آموزش ­دیده صورت پذیرد. سرویس کار باید با اجزا و روش نصب کاملاً آشنا باشد.

یخچالها مانند سایر دستگاه ها متشکل از یک مجموعه متصل بهم از اجزا و قطعات است که در جهت رسیدن به یک هدف مشترک با هم در تعامل و ارتباط می باشند. با توجه به این تعریف مشخص است که خرابی در یک بخش دستگاه بر سایر قسمت ها تاثیر گذار بوده و موجب افت کارایی کل سیستم نیز می گردد.

یکی از خدمات تخصصی مجموعه دماسایت  ارائه ی سرویس و نگهداری یخچال جنرال الکتریک به صورت دوره ای با بهترین کیفیت به همراه ضمانت اجرایی می باشد. ما با برخورداری از کادر فنی مجرب که متشکل است از تکنیسین های با تجربه و کارشناسان متخصص، آماده ی خدمت رسانی به متقاضیان محترم در استان البرز،تهران و توابع خواهیم بود .

تا حد امکان در نگهداری و سرویس یخچال خود به صورت دوره ای کوتاهی نکنید این امر باعث افزایش میزان بازدهی دستگاه شما می شود و همچنین با سرویس یخچال از پرداخت هزینه های سنگین تر جهت تعمیرات یخچال جلوگیری می کنید.

تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک

چنانچه به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال در تهران هستید و می خواهید، این خدمات را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید، باید بدانید که ما تیم های مختلفی را در نقاط مختلف شهر داریم و به این ترتیب، می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل شما خواهند رسید.

اطمینان به دماسایت

 

ما در شرکت دماسایت، از تعمیرکاران مجرب و با تجربه بالا برای تعمیرات انواع سیستم های سرمایشی استفاده می کنیم. فراموش نکنید که ما یک شرکت مهندسی و ثبت شده دارای تجربه بسیار بالا و رزومه موفق در این زمینه هستیم.  موارد زیر را در همه زمینه های تعمیرات و سرویس و نگهداری یخچال جنرال الکتریک از ما بخواهید:

 • برخورداری از ضمانت رسمی برای قطعات تعمیر شده و تحویل داغی
 • تصمین کیفیت تمامی کارهای صورت گرفته
 • امنیت اخلاقی و رعایت نکات اخلاق حرفه ای به دلیل نظارت مستمر
 • انجام تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن در نقاط مختلف تهران
فهرست