بزرگترین مرکز خدمات یخچال ویرپول در تهران

 • تعمیر کندانسورهای یخچال فریزرهای شرکت ویرپول
 • تعمیر کمپرسورهای یخچال‌های ویرپول
 • تعمیر اواپراتور یخچال ویرپول
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال ویرپول

 • تعمیر سنسور دمای یخچال ویرپول

 • تعمیر قطعات یخچال ویرپول

 • سرویس و راه اندازی 
 • تعمیر یخچال ویرپول در تهران
 • تعمیر ترموستات یخچال ویرپول

تعمیر یخچال ویرپول | تعمیرات اصولی یخچال‌های این برند در یک مرکز تخصصی

تعمیر یخچال ویرپول را به تعمیرکاران مجرب بسپارید

برند ویرپول یک شرکت آمریکایی چندملیتی است که به‌صورت تخصصی در زمینه تولید انواع لوازم خانگی فعالیت می‌کند. یکی از محبوب‌ترین محصولات این برند، یخچال‌فریزرهای آن است. باتوجه به کیفیت بالای یخچال‌های ویرپول، بسیاری از افراد در ایران نیز از یخچال‌های این برند استفاده می‌کنند. به همین خاطر تقاضا برای تعمیر و سرویس یخچال ویرپول بسیار بالا است و مالکان این یخچال‌ها به دنبال مرکزی تخصصی هستند که کار تعمیر یخچال آن‌ها را به‌صورت حرفه‌ای انجام دهد. مرکزی که علاوه‌بر خدمات تعمیرات تخصصی، تعمیرکاران مجربی داشته باشد و در محل شما برای عیب‌‌یابی و تعمیر یخچال ویرپول حاضر شود.

تعمیر یخچال ویرپول

یخچال ویر‌پول؛ قلب آشپزخانه شما

برند‌های آمریکایی همواره در تولی یخچال مهارت بسیار زیادی داشته‌اند یخچال‌های شرکت ویرپول نیز از این قاعده جدا نیستند و جزو محبوب‌ترین و باکیفیت‌ترین یخچال‌های موجود در بازار به‌شمار می‌آیند. این یخچال‌ها در کنار کیفیت بسیار بالا، امکانات بی‌نظیری نیز ارائه می‌دهند و به همین خاطر انتخاب اول بسیاری از افراد برای خرید یخچال خانگی هستند. باتوجه به کمیاب بودن یخچال‌های این برند، بسیاری از مراکز با روش تعمیرات یخچال ویرپول آشنایی ندارند. به همین خاطر شما باید تعمیر یخچال خود را به یک مرکز معتبر مانند دماسایت بسپارید تا خیالتان از بابت سرعت و کیفیت تعمیرات آن راحت باشد.

دلیل برتر بودن دماسایت در ارائه خدمات تعمیر یخچال ویر‌پول

مهم‌ترین مولفه تاثیرگذار در تعمیر اصولی یخچال ویر‌پول، تجربه و تخصص تعمیرکار است. دماسایت به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز سرویس و تعمیر سیستم‌های برودتی و حرارتی، تنها از تعمیرکاران مجرب و ماهر در مجموعه خود استفاده می‌کند. به همین خاطر شما می‌توانید با خیالی راحت، تعمیر یخچال ویر‌پول خود را به تعمیرکاران مجموعه ما بسپارید.

باید اشاره کرد که سرعت ارائه خدمات در دماسایت بسیار بالا است و تعمیرکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می‌شوند. همچنین تعمیرکاران دماسایت می‌توانند تمام یخچالها با برندهای مختلف را به‌آسانی و به‌صورت تخصصی تعمیر کنند. برای دریافت خدمات تعمیر یا سرویس یخچال ویر‌پول تنها کافی است با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

تعمیرکاران متخصص

تعمیرات کلیه برندها

هزینه های منصفانه

تعویض قطعات اصلی

پشتیبانی خدمات

هماهنگ با زمان شما

به جرات می توانیم بگوییم که دماسایت به دلیل ویژگی های بی بدیل خود در نحوه قیمت دادن و سرعت عمل و تخصص و تجربه بالای کارشناسان تنها مرکز تخصصی سرویس یخچال ویر‌پول و تعمیر یخچال ویر‌پول است که توانسته حرفه ای ترین خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد و همیشه مورد رضایت و اعتماد مشتری واقع شود که این از افتخارات این مجموعه می باشد.

تعمیر یخچال ویر‌پول یکی از پیچیده ترین قسمت های نگهداری می باشد که باید بتوان به تمام قسمت های یخچال اعم از مکانیک و الکتریکال مسلط بود و با توجه به شرایط عدم کارکرد مناسب یخچال ویر‌پول تشخیص خرابی را داده و جهت خرابی آن بتوان راه کار جهت تعمیر یخچال ویر‌پول عرضه کرد.

کارشناسان و تعمیرکار یخچال ویر‌پول با تجربه و متخصص

 

اگر تعمیر یخچال ویر‌پول به صورت غیر اصولی و غیر کارشناسی برنامه ریزی و اجرا گردد باعث آسیب های غیر قابل جبران و هزینه های بسیار گزاف به یخچال ویر‌پول می گردد. ما در دماسایت  با بررسی مهندسی و دقیق و جز به جز یخچال ویر‌پول، تعمیر یخچال ویر‌پول را انجام می دهیم.

کلیه سرویس کاران و  تعمیرکار یخچال ویر‌پول که در این مجموعه فعالیت می کنند همگی در برترین آموزشگاه های سطح کشور علم لازم را در زمینه نگهداری و تعمیر یخچال ویر‌پول کسب کرده اند و از همه مهمتر دارای تجربه کاری درخشان می باشند. که هر کدام در عیب یابی یخچال ویر‌پول دارای مهارت و تبحر خاصی می باشند. آنها در کمترین زمان ممکن به صورت تخصصی به عیب یابی دستگاه شما می پردازند آنگاه با توجه به تجربه کاری خود به سرویس یخچال ویر‌پول و تعمیر یخچال ویر‌پول شما می پردازند.

سرویس یخچال ویرپول

یک تعمیرکار حرفه‌ای یخچال ویر‌پول برای تعمیر این دستگاه‌ باید مراحل مختلفی را طی کند و به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشد. برای مثال تعمیرکاران برای تعمیر یخچال ویر‌پول در ابتدا باید دلیل خرابی این دستگاه را پیدا کنند. در ادامه باید با بهترین ابزارها و به‌صورت کاملا حرفه‌ای، قطعه معیوب را باز کرده و آن را تعمیر یا تعویض کنند. تعمیر قطعات نیز باید به شکلی اصولی و مطابق با استانداردهای شرکت سازنده یخچال ویر‌پول انجام شود.

متاسفانه در حال حاضر در بازار افرادی سودجو وجود دارند که ادعای تعمیرات یخچال ویر‌پول را می کنند، در حالی که این تعمیرات با دیگر بخش های تعمیرات ساختمان کاملا متفاوت است و هر شخصی را نمی توان تعمیرکار یخچال ویر‌پول دانست، چرا که توانایی تعمیر و شناخت سیستم برودتی یخچال ویر‌پول بسیار دشوار و زمان بر است.

حتی مدارک فنی حرفه ای چندان قابل استناد نیست، چرا که یک دوره کوتاه مدت تعمیر یخچال ویر‌پول برای آشنایی با یخچالها بسیار کم است و پروسه یادگیری سیستم های برودتی، چندین سال زمان و تلاش می طلبد و همچنین متاسفانه برخی از سازمان ها با دریافت مبلغی پول، اقدام به چاپ مدرک می نمایند.

درخواست خدمات یخچال ویر‌پول خود را ثبت کنید

از طریق یکی از روش های موجود در صفحه تماس با ما با یکی از کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و یا سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

معرفی مهم‌ترین قطعات یخچال ویر‌پول و دلایل خرابی آن‌ها

یخچال‌فریزرهای ویرپول قطعات مختلفی مانند کمپرسور، کندانسور و اواپراتور دارند که هر یک از آن‌ها تاثیر خاصی روی سیکل تبرید یخچال می‌گذارند. از جمله قطعات دیگر یخچال‌های این برند می‌توان به برد الکترونیکی، ترموستات، رله استارت و سنسور دما اشاره کرد. این قطعات نیز اهمیت زیادی در عملکرد یخچال دارند اما عموما خرابی قطعات تاثیرگذار در سیکل تبرید است که باعث خرابی یخچال می‌شود. باید اشاره کرد که برای عیب‌یابی و تعمیر اصولی یخچال ویرپول، شما باید با تمام قطعات این وسیله آشنایی داشته باشید. با مهم‌ترین قطعات یخچال‌های ویرپول و دلایل خرابی آن‌ها آشنا می‌شویم.

کمپرسور؛ قلب تپنده یخچال ویر‌پول شما

تصور یک سیکل تبرید بدون کمپرسور آن بسیار دشوار است. چرا که این کمپرسور می‌باشد که نیروی لازم برای حرکت گاز مبرد در سیکل سرمایش یخچال را فراهم می‌کند. به همین خاطر در صورت خرابی این قطعه مهم، عملکرد یخچال ویرپول شما به‌طور کلی مختل می‌شود. شایان‌ذکر است که کمپرسور از قطعات بسیار زیاد دیگری تشکیل می‌شود و به همین خاطر عیب‌یابی خرابی آن بسیار دشوار است. برای عیب‌یابی و تعمیر کمپرسور، حتما از یک تعمیرکار یخچال ویرپول ماهر و مجرب کمک بگیرید. برگشت گاز به داخل کمپرسور، استهلاک قطعات مصرفی و کاهش سطح گاز مبرد از دلایل اصلی خرابی این قطعه مهم هستند.

تعمیرکار یخچال ویرپول

کندانسور یخچال ویرپول

گاز مبرد در سیکل تبرید بعد از دریافت گرمای محیط داخلی یخچال، دما و فشار بسیار زیادی دارد. به همین خاطر باید با استفاده از ابزاری دما و فشار آن را کاهش داد تا بتوان از آن برای پایین‌آوردن دوباره دمای یخچال استفاده کرد. این کار در سیکل تبرید توسط کندانسور صورت می‌گیرد. گاز مبرد با جریان یافتن در لوله‌های کندانسور، خنک می‌شود و فشار آن کاهش پیدا می‌کند. در واقع در انتهای کندانسور، گاز مبرد تبدیل به مایع می‌شود. از اصلی‌ترین دلایل خرابی کندانسور می‌توان به گرفتگی لوله‌ها و کثیفی آن اشاره کرد.

اواپراتور و دلایل خرابی آن

بعد از خروج مایع مبرد از کندانسور، این مایع وارد اواپراتور می‌شود تا با دریافت گرمای محیط داخلی یخچال تبخیر شده و دمای آن افزایش پیدا کند. درواقع از طریق اواپراتور است که تبادل گرمایی میان محیط داخلی یخچال و گاز مبرد صورت می‌گیرد. عموما احتمال خرابی اواپراتور بالاتر از احتمال خرابی دیگر قطعات سیکل تبرید است. از جمله دلایل خرابی این قطعه می‌توان به از کارافتادن سنسور دیفراست و در نتیجه یخ‌زدن اواپراتور اشاره کرد. گرفتگی لوله مویین براثر وجود ناخالصی در این قطعه نیز می‌تواند از دلایل دیگر خرابی اواپراتور یخچال ویرپول شما باشد.

ترموستات و نقش مهم آن در عملکرد یخچال ویرپول

یخچال‌های برند ویرپول به‌صورت یکسره کار نمی‌کنند و بعد از رسیدن دمای آن‌ها به محدوده مناسب، کمپرسور آن‌ها از کار می‌افتاد تا دمای یخچال ثابت بماند. این کار توسط ترموستات یخچال انجام می‌شود. هرچند که دستور این کار توسط برد الکترونیکی به ترموستات صادر می‌شود. باید اشاره کرد که ترموستات یک قطعه نیمه مکانیکی است و به همین خاطر اصلی‌ترین دلیل خرابی آن، پایان عمر مفید قطعه می‌باشد.

اصلی ترین خدمات ما در سرویس و تعمیر یخچال ویرپول

تعمیر-کمپرسور-یخچال

تعمیر کمپرسور یخچال ویرپول

تعمیر کمپرسور در صورت ایراد و ایجاد خرابی در آن یکی از مهمترین و تخصصی‌ترین بخش‌های تعمیر و نگهداری یک یخچال ویرپول محسوب می‌شود.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال

تعمیر برد الکترونیکی یخچال Whirlpool

عیب‌یابی و تعمیر یخچال خود را به دماسایت به‌عنوان برترین مرکز تعمیر و سرویس یخچال Whirlpool بسپارید.

تعمیر ترموستات یخچال

تعمیر ترموستات یخچال ویرپول

قطعه ترموستات تاثیر بسیار زیادی روی عملکرد یخچال ویرپول دارد و خرابی آن‌ می‌تواند عملکرد یخچال ویرپول را به‌صورت کامل مختل کند.

نصب و راه اندازی یخچال ویرپول

نصب ،راه اندازی یخچال ویرپول

کارشناسان دماسایت با کسب دانش فنی به روز و با تکیه به سالها تجربه و مهارت آماده ارائه کلیه خدمات نصب و راه اندازی خواهند بود.

تعمیر اواپراتور یخچال

تعمیر اواپراتور یخچال ویرپول

عیب‌یابی اواپراتور باید توسط یک تعمیرکار یخچال ویرپول که مهارت بالایی دارد، انجام شود. با کارشناسان ما در مجموعه بزرگ دماسایت تماس بگیرید.

تمیز کردن کندانسور یخچال

تمیز کردن کندانسور یخچال

کندانسور یخچال ویرپول به عنوان بخشی از فرایند خنک کننده سیستم شناخته می شود و تمیز بودن آن بسیار به راندمان یخچال ویرپول کمک می کند.

اهمیت استفاده از خدمات یک مرکز مجرب برای تعمیر یخچال ویرپول

یک مرکز مجرب تعمیر یخچال ویرپول خدمات و ویژگی‌هایی دارد که باعث می‌شوند شما با خیال راحت‌تری، تعمیر یخچال خود را به آن بسپارید. مجموعه دماسایت به‌عنوان یکی از مراکز اصلی و برتر تعمیر یخچال ویرپول، بسیاری از این خدمات برتر را ارائه می‌دهد.

دماسایت مرکز تخصصی تعمیر یخچال ویرپول

این خدمات عبارت‌اند از:

 • ارائه گارانتی تعمیرات: باتوجه به تخصص و تجربه بسیار بالای تعمیرکاران ما، تمام خدمات ما شامل گارانتی است تا خیال شما از بابت کیفیت تعمیرات ما راحت باشد
 • برخورداری از بهترین و متعهدترین تعمیرکاران: تعمیرکاران دماسایت از میان بهترین‌ها انتخاب شده‌اند و تعهد کاری بسیار بالایی دارند
 • ارائه خدمات تعمیر در محل: مجموعه دماسایت خدمات تعمیر در محل نیز ارائه می‌دهد تا شما برای تعمیر یخچال ویرپول خود به جابه‌جایی آن نیازی نداشته باشید

هزینه تعمیر یخچال ویرپول چه‌قدر است؟

هزینه تعمیر یخچال ویرپول به مولفه‌های مختلفی مانند میزان خرابی یخچال، قطعات مورد نیاز برای تعویض و نرخ روز ارز بستگی دارد. برای مثال هزینه تعمیر کمپرسور یخچال از هزینه تعمیر رله استارت آن بسیار بیشتر خواهد بود. از طرف دیگر تمام قطعات یدکی مورد نیاز برای تعمیر یخچال شما با نرخ روزانه خریداری می‌شوند که آن نیز به نرخ روز ارز بستگی دارد. به همین خاطر نمی‌توان عددی مشخص برای هزینه تعمیر یخچال ویرپول بیان کرد. هرچند که شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای تخمین حدودی هزینه تعمیر یخچال خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سرویس یخچال ویرپول

دماسایت؛ مرکز تخصصی تعمیر یخچال ویرپول

یک مرکز تخصصی تعمیر یخچال ویرپول باید بتواند در کنار تعمیر اصولی یخچال شما، خدمات منحصربه‌فردی مانند تعمیر در محل و یا پشتیبانی شبانه‌روزی داشته باشد. مجموعه دماسایت به‌عنوان برترین مرکز تعمیر یخچال ویرپول، تمام این خدمات را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید با خیالی راحت تعمیر یخچال خود را به دست تعمیرکاران ماهر و مجرب ما بسپارید. برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه‌ها می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دماسایت ، بزرگترین و برترین مرکز تخصصی تعمیر یخچال ویرپول

0+
نفر کارشناس مجرب
0
پروژه های جاری
%0
تعمیر برندها مختلف
0+
پروؤه های موفق

تعمیرکار یخچال ویرپول باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

یخچالها دستگاه‌های بسیار پیچیده‌ای هستند و به همین خاطر تعمیر آن‌ها نیز پیچیدگی‌ها و دشواری‌های زیادی دارد. تعمیر یخچال ویرپول باید توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود. چرا که آن‌ها به‌خوبی با تمام قطعات و سیستم این دستگاه‌ها آشنایی دارند و می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یخچال شما را تعمیر کنند.

شما با سپردن تعمیر یخچال خود به مراکز تعمیراتی معتبر مانند دماسایت، می‌توانید از بابت کیفیت خدمات و تعمیرات یخچال خود مطمئن باشید. باید اشاره کرد که برای تعمیر اصولی، تعمیرکاران باید با عیوب اصلی این دستگاه‌ها آشنایی داشته باشند تا بتوانند به‌سرعت، عیب‌یابی را انجام دهند.

اگر به دنبال سرویس کار ماهر هستید و یا می خواهید تعمیرکاری را با قیمت مناسب برای تعمیر یخچال ویرپول در تهران پیدا کنید و انتظار دارید کار شما با بهترین شکل و طبق استاندارد های جهانی انجام شود

دماسایت بزرگترین مرکز تعمیر یخچال ویرپول با داشتن تعمیر کار یخچال متخصص و با تجربه آماده ارائه کلیه خدمات سرویس و تعمیر یخچال ویرپول در سراسر تهران و شهرستان ها می‌باشد ما با توجه به داشتن شعب فراوان در سراسر تهران در نزدیک‌ترین مکان به محل زندگی و کار شما قرار داریم و با اولین تماس شما یکی از بهترین و متخصص ترین تعمیرکاران یخچال ویرپول شهر را برای عیب یابی و تعمیرات یخچال شما اعزام خواهیم کرد.

مهارت های لازم برای یک تعمیرکار یخچال عبارتند از :

 • تعمیر یا تعویض موتور یخچال
 • تعمیر یخساز و آبسردکن یخچال فریزر
 • تعویض یا تعمیر چراغ یخچال فریزر
 • برطرف کردن اتصالی های برق و مشکلات مربوط به آن
 • برطرف کردن خطر برق گرفتگی یخچال
 • تعویض قطعات معیوب یخچال با قطعات مرغوب و اورجینال
 • ارائه خدمات مربوط به قطعات داخلی یخچال های فریزر و تعمیر آن ها به جای تعویض و اعمال هزینه های مضاعف
 • تراز کردن یخچال در همان زمان نصب یخچال ها یا در موارد جا به جایی و برهم زدن تراز آن ها

مهمترین اصول ما در دماسایت

سرعت در ارائه خدمات

یکی از اهداف اصلی ما در مرکز تعمیرات دماسایت، حضور به موقع و عدم اتلاف وقت مشتریان می باشد.

book

ارائه ضمانت

در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه پس از خروج تعمیرکار ما، شما  می توانید از خدمات تعمیر رایگان ما بهره مند شوید.

phone

مشاوره و پشتیبانی رایگان

اصلاً یکی دیگر از اهداف ما در جهت سرعت بخشیدن به رفع مشکلات یخچال ویرپول شما، ارائه راهنمایی های لازم بصورت تلفنی می باشد.

سرویس و نگهداری یخچال ویرپول

 

مهندسانی که بر روی اجزای یخچال کار می ­کنند باید آموزش دیده و مجاز به انجام تغییرات باشند. تمام تعمیرات باید توسط سرویس کار یخچال ویرپول مجاز و آموزش ­دیده صورت پذیرد. سرویس کار باید با اجزا و روش نصب کاملاً آشنا باشد.

یخچالها مانند سایر دستگاه ها متشکل از یک مجموعه متصل بهم از اجزا و قطعات است که در جهت رسیدن به یک هدف مشترک با هم در تعامل و ارتباط می باشند. با توجه به این تعریف مشخص است که خرابی در یک بخش دستگاه بر سایر قسمت ها تاثیر گذار بوده و موجب افت کارایی کل سیستم نیز می گردد.

یکی از خدمات تخصصی مجموعه دماسایت  ارائه ی سرویس و نگهداری یخچال ویرپول به صورت دوره ای با بهترین کیفیت به همراه ضمانت اجرایی می باشد. ما با برخورداری از کادر فنی مجرب که متشکل است از تکنیسین های با تجربه و کارشناسان متخصص، آماده ی خدمت رسانی به متقاضیان محترم در استان البرز،تهران و توابع خواهیم بود .

تا حد امکان در نگهداری و سرویس یخچال خود به صورت دوره ای کوتاهی نکنید این امر باعث افزایش میزان بازدهی دستگاه شما می شود و همچنین با سرویس یخچال از پرداخت هزینه های سنگین تر جهت تعمیرات یخچال جلوگیری می کنید.

تعمیرکار یخچال ویرپول

چنانچه به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال در تهران هستید و می خواهید، این خدمات را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید، باید بدانید که ما تیم های مختلفی را در نقاط مختلف شهر داریم و به این ترتیب، می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل شما خواهند رسید.

اطمینان به دماسایت

 

ما در شرکت دماسایت، از تعمیرکاران مجرب و با تجربه بالا برای تعمیرات انواع سیستم های سرمایشی استفاده می کنیم. فراموش نکنید که ما یک شرکت مهندسی و ثبت شده دارای تجربه بسیار بالا و رزومه موفق در این زمینه هستیم.  موارد زیر را در همه زمینه های تعمیرات و سرویس و نگهداری یخچال  از ما بخواهید:

 • برخورداری از ضمانت رسمی برای قطعات تعمیر شده و تحویل داغی
 • تصمین کیفیت تمامی کارهای صورت گرفته
 • امنیت اخلاقی و رعایت نکات اخلاق حرفه ای به دلیل نظارت مستمر
 • انجام تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن در نقاط مختلف تهران
فهرست