تعمیر چیلر شرق تهران | بهترین مرکز تعمیراتی مجاز در این منطقه از تهران

 1. خانه
 2. مقاله ها
 3. تعمیرات چیلر
 4. تعمیر چیلر شرق تهران | بهترین مرکز تعمیراتی مجاز در این منطقه از تهران

تعمیر دستگاه چیلر در شرق تهران را به کدام مرکز بسپاریم؟

دستگاه‌های چیلر یکی از کاربردی‌ترین و کارآمدترین سیستم‌های سرمایشی هستند که از آن‌ها می‌توان به‌عنوان سیستم سرمایشی نیز استفاده کرد. این دستگاه‌ها به سرویس‌ها و تعمیرات دوره‌ای نیاز دارند تا عملکرد مطلوبی داشته باشند. به همین خاطر درخواست برای سرویس و تعمیرات چیلر ها بسیار بالا است. در بین مناطق تهران، ساکنین قسمت‌های شرقی این شهر به یک مرکز تعمیراتی متخصص در این زمینه بسیار نیاز دارند. چرا که مراکز تعمیراتی در این منطقه از تهران عموما خدمات مناسبی ارائه نمی‌دهند. به همین خاطر در این مطلب با بهترین مرکز ارائه‌دهنده خدمات تعمیر چیلر شرق تهران و برخی از عیوب رایج چیلرها آشنا می‌شویم.

دستگاه چیلر، عیوب رایج و دلایل خرابی آن را بشناسید

به‌طور کلی دستگاه‌های چیلر پیچیدگی‌های بسیار زیادی دارند و به همین خاطر است که باید توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب تعمیر شوند. از جمله عیوب رایج چیلرها می‌توان به روشن نشدن دستگاه، خرابی پمپ و کارکردن چیلر بدون خنک‌کننده اشاره کرد. هر یکی از عیوب، دلایل بروز متفاوتی دارند که برای عیب‌یابی اصولی چیلرها باید با آن‌ها آشنا بود. شایان‌ذکر است که اگر به تعمیر چیلر شرق تهران نیاز دارید، می‌توانید تعمیر این سیستم برودتی خود را به مجموعه دماسایت بسپارید.

نگهداری و سرویس چیلر در شرق تهران

مجموعه ما با برخورداری از بهترین تکنسین‌ها، پشتیبانی شبانه‌روزی و ارائه سریع خدمات، به‌عنوان بهترین مرکز تعمیر چیلر شرق تهران شناخته شده است. برای استفاده از خدمات دماسایت تنها کافی می‌باشد با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آن‌ها بهترین تعمیرکاران را در سریع‌ترین زمان ممکن به محل شما اعزام کنند. در ادامه با برخی عیوب رایج دستگاه‌های چیلر و دلایل بروز آن‌ها به‌صورت کامل آشنا می‌شویم.

دستگاه چیلر روشن نمی‌شود

یکی از مهم‌ترین عیوب دستگاه‌های چیلر این است که در برخی مواقع آن‌ها روشن نمی‌شوند. این مشکل اساسی دلایل بسیار زیادی دارد که برخی از آن‌ها مانند خرابی مدار الکترونیکی بسیار جدی و برخی دیگر مانند پایین بودن ولتاژ برق بسیار ساده هستند. هرچند که با توجه به پیچیدگی بسیار زیاد چیلرها، شما باید تعمیر مشکلات ساده و پیچیده این دستگاه‌ها را به مراکز تعمیراتی معتبر بسپارید.

برخی از مهم‌ترین دلایل روشن نشدن چیلرها عبارت‌اند از:

 • دستگاه شما به جریان برق متصل نیست
 • مدار الکترونیکی چیلر دچار اتصالی شده است
 • ولتاژ برق پایین است
 • اتصال غیر صحیح فازها در برق سه‌فاز

خرابی پمپ چیلر

سیستم سرمایشی چیلر با گردش سیال‌های مختلف مانند آب یا مایع مبرد سرمای مورد نیاز خود را تامین می‌کند. حال اگر پمپ چیلر خراب شده باشد، چیلر نمی‌تواند فرایند سرمایش را به‌خوبی انجام دهد. به همین خاطر خرابی پمپ چیلر می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین خرابی‌های این دستگاه باشد. اگر در شرق تهران ساکن هستید، می‌توانید رفع مشکل خرابی پمپ خود را به دماسایت به‌عنوان بهترین مرکز تعمیر چیلر شرق تهران بسپارید تا کار تعمیر دستگاه شما زیر نظر بهترین‌ و مجرب‌ترین تعمیرکاران انجام شود.

تعمیر چیلر در تهران

برخی از مهم‌ترین دلایل خرابی یا کار نکردن پمپ چیلر عبارت‌اند از:

 • لوله‌های شما کوچک هستند
 • فیلترهای مربوط به سیال (آب) کثیف و مسدود شده‌اند
 • لوله‌های چیلر مسدود شده‌اند
 • ولتاژ کافی برای پمپاژ وجود ندارد
 • سطح سیال چیلر پایین است
 • انتخاب نادرست سیال برای تامین خنک‌کنندگی چیلر

چیلر بدون خنک‌کننده است

اگر دستگاه چیلر شما به‌خوبی خنک نمی‌کند و یا به طور کلی هیچ‌گونه سرمایی ندارد، احتمالا برخی از قطعات آن مانند اواپراتور خراب شده‌اند. این مشکل را می‌توان یکی از اصلی‌ترین مشکلات دستگاه‌های چیلر دانست که همچنین بسیار رایج  هستند.

از جمله مهم‌ترین دلایل بدون خنک‌کننده بودن چیلر و عدم سرمایش آن می‌توان به دلایل زیر اشاره کرد:

 • اواپراتور چیلر یخ زده است
 • مبرد چیلر نشتی دارد
 • دمای محیط بسیار بالا است
 • فیلتر هوا یا کندانسور چیلر مسدود شده است
 • سیال مورد نظر شما برای شرایط دمایی محیط مناسب نیست

اهمیت تعمیر چیلر در مراکز تعمیراتی معتبر و باسابقه شرق تهران

بسیاری از ساکنین شرق تهران به یک مرکز تعمیراتی معتبر و باسابقه برای تعمیر دستگاه‌های چیلر خود دسترسی ندارند. مرکزی که بتواند در کنار تعمیر اصولی دستگاه، خدمات مناسبی نیز ارائه دهد. به همین خاطر بسیاری از ساکنین این منطقه تعمیر دستگاه چیلر خود را به مراکز تعمیراتی غیر مجاز می‌سپارند. این کار کاملا غلط است؛ چرا که تعمیرکاران این مراکز تجربه لازم برای تعمیر دستگاه‌های چیلر پیشرفته را ندارند و می‌توانند به چیلر شما آسیب برسانند. به همین خاطر پیشنهاد می‌شود تعمیر و سرویس چیلر خود را به یک مرکز معتبر تعمیر چیلر شرق تهران مانند دماسایت بسپارید. با برخی از مهم‌ترین خدمات و ویژگی‌های مراکز تعمیراتی معتبر در شرق تهران آشنا می‌شویم.

تعمیرات چیلر در شرق تهران

مراکز تعمیراتی معتبر تکنسین‌های متخصصی دارند

یکی از مهم‌ترین دلایلی که شما باید تعمیر چیلر خود در شرق تهران را به مراکز تعمیراتی معتبر بسپارید این است که این مراکز تعمیرکاران بسیار مجرب دارند. تعمیرکاران این مراکز از تجربه بسیار بالایی در زمینه تعمیر چیلرها برخوردار هستند و می‌توانند در سریع‌ترین زمان کار عیب‌یابی و تعمیر دستگاه‌های چیلر شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

سرعت ارائه خدمات مراکز تعمیراتی باسابقه بسیار بالا است

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک مرکز تعمیر چیلر معتبر در شرق تهران این است که سرعت ارائه خدمات این نوع مراکز بسیار بالا می‌باشد. شما تنها با یک تماس می‌توانید از خدمات این مراکز مجاز و معتبر برای تعمیر چیلرهای ساختمان خود استفاده کنید. درواقع تعمیرکاران این مراکز در سریع‌ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می‌شوند تا کار تعمیر چیلر شما هیچ تاخیری نداشته باشد.

پشتیبانی و مشاوره شبانه‌روزی؛ از مهم‌ترین ویژگی‌های مراکز تعمیر چیلر شرق تهران

چیلرها دستگاه‌های بسیار مهمی هستند و از آن‌ها به‌صورت مداوم برای تامین سرمایش و حتی گرمایش ساختمان‌های بزرگ استفاده می‌شود. به همین خاطر خرابی آن‌ها می‌تواند کاملا ساکنین ساختمان‌ها را دچار دردسر کند. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای دریافت مشاوره، اطلاع از هزینه‌های تعمیرات و درخواست تعمیرکار با کارشناسان مراکز معتبر تعمیر چیلر شرق تهران تماس بگیرید. درواقع پشتیبانی و مشاوره شبانه‌روزی یکی از مهم‌ترین خدمات مراکز تعمیراتی معتبر مانند دماسایت است.

تعمیر چیلر شرق تهران را به دماسایت بسپارید

اگر در شرق تهران ساکن هستید و نمی‌دانید که با کدام مرکز تعمیراتی برای تعمیر چیلر خود تماس بگیرید، دماسایت در خدمت شما است. ما در دماسایت انواع سیستم‌های برودتی و حرارتی را با بهترین، مجرب‌ترین و متخصص‌ترین تکنسین‌ها تعمیر می‌کنیم و سابقه‌ای بسیار طولانی در این زمینه داریم. همچنین تمام خدمات دماسایت با گارانتی ارائه می‌شود تا خیال شما از بابت استفاده از خدمات ما راحت باشد و با خیالی آسوده تعمیر چیلر خود در شرق تهران را به مجموعه ما بسپارید. برای دریافت خدمات و اطلاع از تعرفه آن‌ها می‌توانید با کارشناسان ما در دماسایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

قیمت داکت اسپلیت

پر بازدیدترین ها

آخرین مقالات سایت

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
فهرست